Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposoby na dodatkowe BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Sposoby na dodatkowe BTC (/Temat-Sposoby-na-dodatkowe-BTC-112787)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - szygorski - 29-04-2015 12:41

Dodałem dowody wypłat, oraz 3 i 4 (4 z przymrożeniem oka) sposób na dodatkowe BTC. Zapraszam do lektury Wink


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - distroj - 29-04-2015 16:06

(29-04-2015 10:08)remka napisał(a):  
(29-04-2015 09:56)distroj napisał(a):  Panowie, miałem prawie 0.04 BTC, przy próbie wypłacenia:

Cytat:Banned
We are sorry, your account has been banned for fraudulent activity.

If you feel this is in error, please send us a message.

konto zablokowane Sad

Angry

na którym z portali ?


coinurl.com

(29-04-2015 10:24)szygorski napisał(a):  masz 2 różne konta? Gdyby ktoś pytał konto założyłem jakieś 2 miesiące temu ale od miesiąca "klikam" Wink Powiem tak -> nie patrz na to co Ci pokazuje w Erningu, tylko sprawdzaj ile ci rzeczywiście nalicza http://coinurl.com/profile-transactions.php?page=0 Wink Jak dostałem ten swój wpływ to nigdy nie miałem w erningu pokazanej takiej ilości aż Wink

Do osoby która dostała bana -> były kliknięcia w "skip ad"? i z jakiej sieci korzystała? TOR? Czy może jakieś AERO, PLAY, PLUS, ORANGE, NEOSTRADA czy inna ze zmiennym IP? Zauważyłem że w AERO2 np. wszystkie ip zaczynają się tak samo 5.172.247.___ i mogą się połapać że coś jest nie tak, ponieważ ręcznie robią wypłaty.

Tak, były. Zrobiłem to tak "pro", że naliczali mi nawet po 1000 satoshi za kliknięcie. IP TORowe tylko. Mimo wszystko myślę żeby spróbować jeszcze raz Smile


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - remka - 29-04-2015 16:12

(29-04-2015 16:06)distroj napisał(a):  
(29-04-2015 10:08)remka napisał(a):  
(29-04-2015 09:56)distroj napisał(a):  Panowie, miałem prawie 0.04 BTC, przy próbie wypłacenia:

Cytat:Banned
We are sorry, your account has been banned for fraudulent activity.

If you feel this is in error, please send us a message.

konto zablokowane Sad

Angry

na którym z portali ?


coinurl.com

a jak zdobywaleś? sposobem no.2 przez Tora czy przez mozzille i czyszczenie coockie, czy jak?


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - szygorski - 29-04-2015 16:50

przecież napisał że przez tora Tongue Zastanawia mnie bardziej co oznacza to jego "pro" Tongue


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - remka - 29-04-2015 17:01

no napisał, napisał, edytując post ;p po fakcie ale nie ważne. boje się trochę. Trwam w niecierpliwości. Dalej odpalony bo stawek nie chce marnować, ale jak będzie to samo u mnie to tworze własnego fauceta na chmurze inwestuje 0.1BTC na start i zaspamuje internet ;p już się zaczynam orientować co gdzie i jak, ale jeszcze z 2-3 dni musze poswiecic na doczytanie i doszukanie sie idealnych reklamodawcow. zaczynam wątpić w "zyski" z niektórych stron, ograniczyłem się już tylko do 4. po prostu za duzo klikania by uzbierac swojego pierwszego pełnego bitkojna. sposob z botem jest zaje*isty bo nic nie trzeba robic. za prad placi firma albo ja na 1/3 ze wspolokatorkami xd ( btw. jedna ma swietny biznes - chaturbate ale bez szczegolow xd )

7 dni od rejestracji mija chyba jutro/pojutrze to sprawdze na własnej skórze, ale jesli wyskoczy mi you have been banned... no coz.


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - szygorski - 01-05-2015 07:40

jakieś masakryznie wielkie kwoty mi wywala, wątpię żeby to wypłacili

[Obrazek: okms6o.jpg]


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - remka - 01-05-2015 10:19

a nie wypłacałeś jeszcze? Mi dziś w nocy wbijało stawką 0.025 za 1k i tydzien od rejestracji mija za 13,5h i od razu wyplacam.


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - szygorski - 01-05-2015 10:31

już raz wypłaciłem, dowód wypłaty na 1 stronie, doszła bez problemu, a to jeszcze nie wpłynęło na moje konto, jakieś 2 dni musze czekać. Ale pewnie mnie zbanują, wątpię żeby taką stawkę mi zaliczyli. Wcześniej to jak wyklikiwałem do 100k satosi to było dużo, teraz 5500 satoshi za kliknięcie?!


Odp: Sposoby na dodatkowe BTC - dareo0045 - 01-05-2015 10:55

szygorski wrzuc z 1 link na megabitload.Ja zaraz pobiore z twojego linku to sprawdziś ile satoshi jest liczone.


RE: Sposoby na dodatkowe BTC - szygorski - 01-05-2015 11:21

dareo0045 my tu cały czas o "coinURL" gadamy, nie o "megabitload", ale jak tak bardzo się prosisz to skróciłem Ci link do megabitload z którego pobierzesz bota do "CoinAD"(3 sposób na automatyczne zarabianie który udostępniłem niedawno Smile)

http://cur.lv/liafq

Czytaj nazwy w cudzyslowiach Big Grin