Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA (/Temat-SPRZEDAM-Vademecum-Earnera-kompletny-zestaw-wszystkich-tajnikow-zarabiania-na-PPA-112774)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Guacamoled - 16-12-2015 10:24

Super poradnik, z Fararrem zaczynam zarabiać fajna kasę, jeśli ktoś się zastanawia niech zada pytanie, naprawdę warto kupić!


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Fararro - 04-01-2016 20:44

Dzięki za miłą opinię i życzę wysokich i długich zarobków !

Zapraszam wszystkich zainteresowanych - nowy rok to zawsze dobry moment żeby zabrać się porządnie za prace i zarabianie dobrej kaski Smile - promocyjna cena obowiazuje - zaintresowani pisac smialo pw.


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Czaq - 09-01-2016 14:06

Otrzymałem dosłownie kilka godzin temu paczkę of Farrara.
Poradnik napisany solidnie, wszystko objaśnione dobrze ale dla osoby z pewnym doświadczeniem.
Nie wiem jak osoby które nigdy nie zarabiały na PPA mogłyby się w nim odnaleźć(aby ogarnąć co niektóre techniki promocji)
Pomysły fajne, otwierają nas na dużo możliwości. Fajną sprawą jest, że nie dostajemy ryby tylko wędkę i jeśli ta wędka którą na dniach będę testował okaże się działać to będzie super.

Dla osób które oczekują zarobku w ciągu kilku dni/tygodni - nie ma szans, pierwsze zarobki, porządne zarobki pojawią się po miesiącu/kilku miesiącach.
Autor oferuje kontakt i pomoc mailową/PW więc to duży plus bo są niektóre kwestie w których będę musiał się dopytać (mimo, że w PPA zarobiłem ponad 1,000$!)
Dodatkowo otrzymamy gratisową paczke oraz w niej kolejne wędki i tu uwaga duży + dla Farrar'a za to, że ją dodał.
Ogólnie 3/4 poradnika jest dostępna w internecie(nawet i na forum zc) ale złożone do kupy + ta 1/4 unikalnej treści mogą dać spore zarobki.
Osobiście polecam, ale dla osoby wtajemniczonej która miała styczność z zarobkiem w PPA!(no chyba, że ma ochotę spędzić mase czasu na doczytywaniu i metodzie prób i błędów)
Pozdrawiam serdecznie.


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Fararro - 09-01-2016 18:44

Czaq dziekuje za szybka i bardzo obszerna recenzje/opinie Smile

Mysle ze wiekszosc nowicjuszy poradzi sobie z tematem - na pewno w pierwszej chwili moze to wydawac sie trudne i ciezkie - ale to kwestia wprowadzenia sie w temat, i korzystania z mojej pomocy i supportu w koncu od tego jest.

Tak jak powiedziales ani ten ani zaden poradnik nie sprawia ze zarabiamy przez zakup miliony - poradnik w tym pomaga, zdobywamy dzieki niemu wiedze, pomysly co sie z praca przeklada na kase i warto o tym pamietac niewazne jaki poradnik kupimy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu - najlepiej na PW - przypominam w nowym roku nadal obowiazuja cena promocyjna Wink


Pzdr.


P.s Sorry za brak polskich liter.


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - sir.jacoo - 27-01-2016 14:28

Zainteresowany. Wysłałem PW


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Fararro - 29-01-2016 09:36

Odpisałem Ci Wink

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zakupu po niższej promocyjnej cenie a także do zadawania pytań w razie wątpliwości Smile

Pzdr.


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - sir.jacoo - 30-01-2016 19:51

MAsz PW


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Fararro - 17-04-2016 19:42

Zapraszam do zakupu - promocyjna cena!
Jesli masz pytania/wątpliwości śmiało pisz na pw Wink

Jesli nie odpisalem na twoje maile napisz pw gdyz moglem je odnaczyc Smile

Pzdr!


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Lanserek - 21-04-2016 01:10

Jestem świeżo po przeczytaniu poradnika. Z początku, gdy zobaczyłem spis treści nie byłem zbyt przychylnie nastawiony, jednak zacząłem się wczytywać w poradnik i z każdym kolejnym zdaniem byłem pod wrażeniem ogromu wiedzy, a przede wszystkim prostoty i przystępności poradnika, dzięki czemu nawet taki laik jak ja zrozumiał większość zagadnień. Faktycznie większość zagadnień jest poruszana na różnych forach, jednak kluczową sprawą jest to, że tam mówi się co się robi, ale nikt nie mówi tego jak to robi. Tutaj wszystko jest wytłumaczone krok po kroku i za to duży plus. Do tego jako wisienka na torcie paczka od autora. Szczerze gdyby mi ktoś jakiś czas temu powiedział, że wydam na poradnik 300 zł to bym go wyśmiał, ale teraz śmiało mogę stwierdzić, że się opłacało.


Tak czy siak jeśli ktoś myśli, że zakupi ten poradnik i pieniądze same zaczną wpadać mu na konto to się grubo myli, trzeba trochę nad tym posiedzieć i popracować.

Jeśli chodzi o początkujących (którym jestem) z całego serca polecam ten poradnik! Smile


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Waldes93 - 06-05-2016 17:01

Aktualne ? Może wezmę 1 sztukę