Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA (/Temat-SPRZEDAM-Vademecum-Earnera-kompletny-zestaw-wszystkich-tajnikow-zarabiania-na-PPA-112774)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


[SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Fararro - 21-04-2015 15:03

1. Nazwa przedmiotu: Poradnik jak zarabiać/wrócić do zarabiania w PPA konkretnych pieniędzy na różne sposoby
2. Opis przedmiotu: Poradnik opisuje jak zarobiłem ponad 240 tysięcy w PPA w ciągu nieco ponad 3 lat. Opisuje jak zacząłem i co robiłem przez 3 lata, jak zacząć, co będzie potrzebne, gdzie i jak się promować (różne sposoby), jak się pozycjonować, budować stronę, jakich softów używać. Opisuje też jak i na czym zarabiać poza hackami (równie dobrze a nawet i lepiej)
3. Zdjęcia: n/d
4. Cena: 399zł (dla pierwszych dwóch osób 349zł )
5. Kontakt: PM / Mail: [email protected]
Sposób zapłaty: Przelew Mbank/ Paypal

Do każdego poradnika dołączam dla każdego zestaw 5 Landing Page, i 2 aplikacji (również taką poza stricte hackową) Każdy otrzyma inny pakiet, a także miesięczny support na mailu (w zakresie startu, pozycjonowania, promocji, obsługi, programów itd. w)
Poradnik należycie użyty powinien w zupełności zwrócić się już w pierwszym miesiącu.
(w niedziele support nieczynny)


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - poczmail - 04-05-2015 16:02

Recenzja:

Poradnik składa się łącznie z niespełna 60 stron, podzielonych na odpowiednie bloki tematyczne. Proporcje między tekstem, a dobrze tłumaczącą bardziej skomplikowane rzeczy grafiką, wydają się być odpowiednie. Teoretycznie poruszone zostały w zasadzie wszystkie aspekty zarobku na PPA, jednak dla wtajemniczonego usera będzie to w jakimś stopniu powielenie ogólnodostępnej wiedzy, którą odnajdzie z mniejszym bądź większym wysiłkiem na różnych (polskich, czy zagranicznych) forach. Tutaj zostało wszytko ładnie spięte w jedną spójną całość jako swoistego rodzaju vademecum. Według mnie cena poradnika jest za wysoka, gdyż do efektywnego wdrażania opisywanych strategii konieczna jest dodatkowa inwestycja (pomijając oczywistości typu domena i hosting) w pozycjonowanie, czy inne niezbędne oprogramowanie. Niewątpliwym plusem jest to, że korzystamy z doświadczenia Farrara, a więc kupujemy owe usługi u najlepszych, mając gwarancję nie wyrzucania pieniędzy w błoto. Dodatkowym smaczkiem jest zestaw 5 LP oraz 2 aplikacji, dzięki którym nasza droga do osiągnięcia zysków znacznie się skraca. Miły dodatek stanowi również miesięczna pomoc, choć myślę, że nawet i po upływie tego czasu autor chętnie odpowie na wszelkie pytania kupujących.



RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Driver - 04-05-2015 20:45

Współpracowałem już kiedyś z Fararrem dlatego zdecydowałem się zakupić poradnik. Nie żałuję, moim zdaniem poradnik wart jest tych pieniędzy - co prawda faktycznie niektóre z tych informacji można bez problemu znaleźć na forum, ale bardzo wiele dzięki niemu się dowiedziałem. Poradnik pokazał mi wiele metod, których nie znałem wcześniej zarówno w promocji jak i contencie - Landingi i te aplikacje wróżą dobry zarobek przy włożonym wysiłku Smile POLECAM


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Fararro - 05-05-2015 17:24

Dzięki wielkie za recenzję i miłą opinię. W razie pytań o poradnik proszę śmiało pisać PW i Maile jak tylko będę mógł będę odpisywał.

Uwaga jeszcze jedna sztuka w cenie 349zl następne za 399zł.


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - sewirus - 08-05-2015 16:55

Dobra to wychodzi na to że moja kolej na recenzje, jakieś grosze się tam zarabiało na PPA ale czasu nie było to i się PPA skończyło a moja wiedza wyparowała od nadmiaru %% na szczęście na ratunek przyszedł Fararro ze swoim vademecum alkohol... ee znaczy się earnera.

Dobra do rzeczy dostajemy prawie 60 stron obszernego materiału obejmującego szeroki zakres informacji w tym SEO, tworzenie strony czy szukanie nisz, oczywiście o nie wszystko ale nie chcę za dużo zdradzać a wierzcie mi warto jest wydać tyle hajsu (1/3 mojej wypłaty facepalm) Plusik dla autora za dołączenie screenów do poradnika. A bym zapomniał wraz z zakupem poradnika dostajemy miesięczne wsparcie autora Idea

Kończąc te wypociny ZAPRASZAM I POLECAM PIERWSZY "KRUL" SZCZECINA impreza


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Fararro - 08-05-2015 19:49

Dzięki wielkie za miłą opinie i cieszę się, że jesteście zadowoleni Smile - do 10 maja (tj do końca wekendu) poradnik w cenie 350zł potem cena to 399zł (2 sztuki już sprzedane)

Zapraszam Smile


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - DeoRIP - 13-05-2015 22:14

Poradnik bardzo a to bardzo obszerny wszystko napisane krok po kroku jeśli ktoś chce się nauczyć zarabiać na PPA lub chce się podszkolić to polecam Smile Ogólnie żeby przejrzeć poradnik trzeba spokojnie poświęcić 1-2 h a żeby przeczytać cały dokładnie jeszcze nie wiem ale z 4 godziny spokojnie będzie trzeba poświęcić niby dużo trzeba za ten poradnik zapłacić ale moim zdaniem się opłaca i mówię to ze złamanym serduchem bo tyle za poradnik to i tak dla mnie zdzierstwo Big Grin

Może coś jeszcze dopisze o ile będę miał czas przeczytać dokładnie całość i nie zapomnę o temacie Smile


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Fararro - 19-05-2015 15:05

Dzięki za miłą opinię Smile

Zapraszam wszystkich chętnych do zakupu i zadawania pytań Smile


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Fararro - 26-05-2015 14:40

Od dziś do końca tygodnia poradnik dla najbliższych 4 osób w cenie 330zł Smile

Zapraszam.


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - lejbel - 29-05-2015 10:55

Jestem zainteresowany poradnikiem, ale tak szczerze to ile trzeba na pozycjonowanie i wszystko wszystko, zaczynając od początku, wrzucić pieniędzy?

Wytaplane z Sony Xperia Z2