Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Telefon i białe paski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Telefon i białe paski (/Temat-Telefon-i-biale-paski-112766)



Telefon i białe paski - Slight - 21-04-2015 14:19

Witam.

Mojej siostrze zbiła się szybka, więc powstała tzw. siateczka, ale dotyk normalnie działał. Zamówiłem więc jej nowy digitizer, a później miał jej wymienić kolega. Dzisiaj się dowiedziałem, że po tej wymianie ma jakieś białe paski na ekranie, które czasami znikają, dotyk dalej działa.

W czym problem? Źle wymieniony digitizer, coś z taśmą? Telefon to Samsung Ace 2.


RE: Telefon i białe paski - Scoobyx - 21-04-2015 15:34

Może być to problem z taśmą, nie wiadomo jak kolega wymieniał digitizer. Jeśli wciskał go na siłę, zginał itp. to mogła wystąpić taka usterka. Dzieje się to zapewne przy mocniejszym wciśnięciu ekranu?


RE: Telefon i białe paski - KacperIvD - 25-04-2015 10:30

Hmm tasma cos nie laczy.


RE: Telefon i białe paski - dobrydiler - 25-04-2015 21:28

Trzeba by odtworzyć telefon i docisnąć taśmę nic takiego trudnego Smile


RE: Telefon i białe paski - Slight - 25-04-2015 22:27

Ok, dzięki za info. Smile


RE: Telefon i białe paski - dobrydiler - 26-04-2015 10:39

(25-04-2015 22:27)Slight napisał(a):  Ok, dzięki za info. Smile
Powodzenia Smile


RE: Telefon i białe paski - dobrydiler - 02-05-2015 22:53

I jak udało się?


RE: Telefon i białe paski - Slight - 07-05-2015 13:52

Na razie mojej siostrze tak pasi, ja nie mam odpowiednich narzędzi do tego, bo wiadomo, trzeba te małe śrubki poodkręcać, więc... na razie nie zrobione. Wink