Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Plaga oszustów lub jeden oszust w galerii. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Plaga oszustów lub jeden oszust w galerii. (/Temat-Plaga-oszustow-lub-jeden-oszust-w-galerii-112762)

Strony: 1 2


Plaga oszustów lub jeden oszust w galerii. - osinex - 21-04-2015 13:32

http://zarabiam.com/galeria/albums/userpics/65426/LM~1.JPG

Hej Wink
Chciałbym napisać o tym co sie dzieje w galerii.. Ciągle pojawiają się jakieś fejkowe screeny i info o pomocy na gg. Screeny tak jak ten na górze mają widoczne ramki wokół cyfr. Ciekawe czy duża konwersja u tego gościa bo coś czuje że to jedna - dwie osoby.

Można coś z tym zrobić?
Jakieś zgłaszanie by sie przydało w galerii przycisk
Albo ostrzeżenie o nie kupowaniu nisz z galerii
Coś kolwiek bo jestem pewny ze sporo ludzi się daję wykręcać na hajs


RE: Plaga oszustów lub jeden oszust w galerii. - daniel42na - 21-04-2015 13:44

Naiwni ludzie, widząc takie i podobne screeny z zarobkami sami się proszą aby ich oszukać, połowa komentarzy to "poszło PW hihi".
Wyeliminujesz oszustów w działach handlowych zmuszając każdego do recenzji to pojawią się w galerii... wyeliminujesz w galerii to pojawią się gdzieś indziej.
Nie ma na to wyjścia, dopóki są naiwniacy którzy nie szanują własnych pieniędzy i będą za takie gówno płacić, dopóty będą tacy oszusci.
Kiedyś też starałem się takie rzeczy zgłaszać i pilnować, ale teraz mi ich nawet nie żal bo sami się proszą, idioty nie uratujesz choćbyś nawet chciał... on musi się sam przekonać.


RE: Plaga oszustów lub jeden oszust w galerii. - rekki - 21-04-2015 14:09

To jest akurat mój screen z zarobków i jest jak najbardziej realny, co zresztą widać po mojej sygnaturce Wink


RE: Plaga oszustów lub jeden oszust w galerii. - osinex - 21-04-2015 15:35

Faktycznie te ramki to żaden dowód zrobiłem screen i jest to samo.
No ale to nie zmienia faktu że teraz plaga oszustów buszuje na forum..
No ale może faktycznie nie ma co walczyć z wiatrakami. Jednak sugerowałbym jakiś czerwony napis przestrzegający przed oszustami . Niby nic ale może pomoże. Część ludzi którzy sie łapią na takie rzeczy to poprostu zdesperowani którzy nie umieją zarobić ;P Nie koniecznie idioci


RE: Plaga oszustów lub jeden oszust w galerii. - rekki - 21-04-2015 15:41

To akurat fakt, powinno się unikać niepodpisanych zdjęć lub świeżaków/osób nie zaufanych.


RE: Plaga oszustów lub jeden oszust w galerii. - daniel42na - 21-04-2015 15:54

Jasne, że "idiota" to przesada, ale osoba która jest skłonna wydać pieniądze bo zobaczyła tylko screen jest na tyle naiwna, że nawet najbardziej ścisłe regulacje jej nie uratują.
Tak czy siak masz sporo racji, galeria to nie jest miejsce na handel, więc jakaś forma zgłoszeń by się przydała, zastępczo można takie zdjęcia linkować na przykład w tym temacie http://zarabiam.com/Temat-OSZUSCI-Zajrzyj-za-nim-cos-kupisz-4984?page=23


RE: Plaga oszustów lub jeden oszust w galerii. - Admin - 21-04-2015 17:59

(21-04-2015 15:35)osinex napisał(a):  Faktycznie te ramki to żaden dowód zrobiłem screen i jest to samo.
No ale to nie zmienia faktu że teraz plaga oszustów buszuje na forum..
No ale może faktycznie nie ma co walczyć z wiatrakami. Jednak sugerowałbym jakiś czerwony napis przestrzegający przed oszustami . Niby nic ale może pomoże. Część ludzi którzy sie łapią na takie rzeczy to poprostu zdesperowani którzy nie umieją zarobić ;P Nie koniecznie idioci

I nie ma się co dziwić, tam gdzie pieniądze tam i kombinatorzy i złodzieje. Jednak każdy średnio rozgarnięty użytkownik z głową na karku doskonale wie kto kłamie a kto nie, nie uchronisz całego internetu przed oszustami, tak jak nie nakarmisz wszystkich głodujących w afryce.


RE: Plaga oszustów lub jeden oszust w galerii. - autoshot38 - 21-04-2015 18:08

Nie wypowiadałbym się ale ciekawi mnie to, dlaczego w opisie tego zdjęcia piszesz:

"Leadmore
Powrót do starej niszy, jak widać nadal ma potencjał Wink
Jakby ktoś potrzebował pomocy z zarabianiem to niech pisze PW albo GG: 23130167"


Napisałem na gg i

[Obrazek: yJcM9y0.png]

tak odpisałeś, a dziś patrze kolejny raz na twoje wrzucone foto i pod nim napisałeś:

[Obrazek: Iwc1hiH.png]

więc dlaczego to robisz?!


RE: Plaga oszustów lub jeden oszust w galerii. - rekki - 21-04-2015 21:35

Nie sprzedaję w galerii, tylko na gg Wink


RE: Plaga oszustów lub jeden oszust w galerii. - daniel42na - 21-04-2015 21:37

Ale reklamujesz w galerii... dlaczego robisz ku..wę z logiki?