Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejne trzy osoby do restocku! W tym Polak! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Kolejne trzy osoby do restocku! W tym Polak! (/Temat-Kolejne-trzy-osoby-do-restocku-W-tym-Polak-11268)

Strony: 1 2


Kolejne trzy osoby do restocku! W tym Polak! - Tomek - 02-08-2010 08:25

Oto lista trzech następnych osób do restocku:
1) Ken V, Dallas

2) Krzysztof S, Tychy

3) Yordan D, Varna

Jest tam też Polak! Gratulacje dla Krzyśka!


RE: Kolejne trzy osoby do restocku! W tym Polak! - blackjoe - 02-08-2010 08:47

Jest już dwóch Polaków. Piotr S, Krakow i Krzysztof S, Tychy Smile


RE: Kolejne trzy osoby do restocku! W tym Polak! - kreatywny - 02-08-2010 09:36

no przynajmniej w VIP redemption nie zapomnieli o polakach Big Grin


RE: Kolejne trzy osoby do restocku! W tym Polak! - Tech - 02-08-2010 11:52

GZ, wiadomo już czy to ktoś z tego forum?


RE: Kolejne trzy osoby do restocku! W tym Polak! - Magnus - 02-08-2010 15:39

Nie ważne z jakiego forumTongue Ważne ,że z Polski GZ dla niego :] Choć fajnie byłoby jak by z naszego forum ktoś się załapał ;]


RE: Kolejne trzy osoby do restocku! W tym Polak! - kubaaa - 02-08-2010 19:04

Na Hallway piszą że jeszcze będą takie eventy, więc może i ktoś z naszego forum się załapie Big Grin . Miałem też się za to brać ale północ się zbliżała i mi się odechciało Tongue


RE: Kolejne trzy osoby do restocku! W tym Polak! - beat87 - 03-08-2010 07:45

O co chodzi z tymi osobami bo nie śledzę na bieżąco ? Ja Jestem Piotrek S z Krakowa ale czy to o mnie chodzi to nie wiem bo nie dostałem żadnego potwierdzenia.


RE: Kolejne trzy osoby do restocku! W tym Polak! - Synkretysta - 03-08-2010 10:22

Musisz być jeszcze ten Piotrek S z Krakowa, który oglądał mnóstwo filmików w niedzielę...Jeżeli nie wiesz o co biega - to nie jesteś Ty tym szczęśliwcem Smile


RE: Kolejne trzy osoby do restocku! W tym Polak! - Tech - 03-08-2010 11:34

Chciałbym tylko napisać, że Piotr.S z Krakowa, który wygrał, zażyczył sobie 1000$. Graty dla niego jeszcze raz i może w przyszłości komuś z nas się poszczęści ^^


RE: Kolejne trzy osoby do restocku! W tym Polak! - michal2612 - 03-08-2010 15:40

a skąd masz takie info?