Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adsense, stary ban. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Adsense, stary ban. (/Temat-Adsense-stary-ban-112664)



Adsense, stary ban. - Terror - 19-04-2015 19:35

Cześć. Mam parę ciekawych pomysłów na strony. Chciałbym pod nie podpiąć adsense.
Jednak mam mały problem.

Jakieś 6 lat temu dostałem bana za lewe kliknięcia. Było to dosyć dawno. Ban jest nadal(to moje główne konto).

Wiecie może czy multikonta przechodzą? Bardzo ostro sprawdzają dane?

Chce uniknąć sytuacji w której bym wyłapał bana za mk, przy wypłacie. Tongue


RE: Adsense, stary ban. - prelude - 19-04-2015 20:06

musisz założyć na inne dane


RE: Adsense, stary ban. - Kart - 20-04-2015 14:42

(19-04-2015 19:35)Terror napisał(a):  Jakieś 6 lat temu dostałem bana za lewe kliknięcia. Było to dosyć dawno. Ban jest nadal(to moje główne konto).

Odwołanie składaleś? Masz 2 podejścia. Drugie podejście dopiero po pół roku. Trzeba dobre argumenty podać.

(19-04-2015 19:35)Terror napisał(a):  Wiecie może czy multikonta przechodzą?

Oczywiście, że nie. Zarejestrujesz na dane wujka ciotki strony cioci Basi i podczepisz swoje stare konto bankowe lub swoją starą domenę i ban. Albo jak Twoja poprzednia domena była zarejestrowana na te same dane co aktualna (na której chcesz doczepić AdSense) tez poleci ban.

Nie dasz rady zrobić multi. To nie facebook gdzie zbierają wszystko co popadnie. To nie zabawa dla dzieci.


(19-04-2015 19:35)Terror napisał(a):  Chce uniknąć sytuacji w której bym wyłapał bana za mk, przy wypłacie. Tongue

Nawet nie dopuszczą Cię do programu AdSense.


RE: Adsense, stary ban. - Malgorzata25 - 11-05-2015 18:09

Na krewnego zarejestruj nowe konto...
Z multi poczekają jak uzbierasz kasę i Ci zablokują.


RE: Adsense, stary ban. - ciniutek - 18-05-2015 15:10

Ja też kiedyś dostałem bana i zarejestrowałem nowe konto na swoje dane, tylko zamieszkania wpisałem adres firmy moich rodziców. Przyszedł mi list i wszystkie weryfikację przeszły ok. Teraz czekam na wypłatę Smile


RE: Adsense, stary ban. - sylwu - 19-05-2015 09:30

Ja też mam drugie konto na te same dane tylko inne strony i przeszło, wypłate dostałem.


RE: Adsense, stary ban. - zgrexs - 19-06-2015 08:46

A czy ktoś został odbanowany lub wie jak dokładnie wygląda odwołanie ?


RE: Adsense, stary ban. - Poldek - 19-06-2015 09:04

Podpinam sie pod pytanie kupilem serwis... niestety stary w,lasciciel na owa domene takze dostal bana jaka szansa ze ja jako nowy nabywca dostane un ban?