Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona z filmami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Strona z filmami (/Temat-Strona-z-filmami-112603)



Strona z filmami - milosz998 - 18-04-2015 17:14

Witam. Chciałbym założyć stronę z filmami online, pod suby sms.

Moje pytanie brzmi, na czym to postawić? Wordpress? Może coś innego? Jakiś fajny darmowy skrypt, szablon?

Co trzeba zawrzeć na stronie by nie mieć problemów?

Proszę o pomoc i z góry dziękuję


RE: Strona z filmami - adios123 - 18-04-2015 17:35

Ja wlasnie robie taka strone na wp i dodaje filmy, podmieniam tylko linki do filmu online i pobrania filmu z mylead. Co lepsze, oferuje real content Smile i tylko linki sa na mojej stronie,reszta mnie nie obchodzi Smile.


RE: Strona z filmami - milosz998 - 18-04-2015 18:06

zapewne nie ujawnisz jak to wyglada niej wiecej u Cb?


RE: Strona z filmami - broofie - 18-04-2015 18:12

Milosz, na twoim miejscu zrezygnowalbym ze strony z filmami jesli zadajesz pytania typu "co trzeba zawrzeć na stronie by nie mieć problemów". Predzej narobisz sobie problemow niz cos zarobisz. O tym trzeba miec jakies pojecie, a nie budujesz strone nie wiedzac jakie moga byc konsekwencje prawne. Chyba, ze bedziesz promowal odnosniki do playera z programu partnerskiego, wtedy to inaczej wyglada. Zrobisz jak uważasz.


RE: Strona z filmami - milosz998 - 18-04-2015 18:30

No tylko odnośniki mam zamiar promować Smile Nic więcej.

coś na wzór http://wkinie.tv/Zbuntowana-[2015]-Napisy-PL,38892f.html

i nie wiem na czym to postawić


RE: Strona z filmami - adios123 - 18-04-2015 19:10

Z tego co czytalem, umieszczanie linkow z filmami na wlasnej stronie to jest przestepstwo.
Ja zrobilem tak: generatorem wykonuje posta (filmweb), potem na mylead daje tytul filmu i przekierowanie po oplaceniu sms/subem do filmu na kinomanie, potem na dole mam pobierz film i link w notatniku z peba (catshare,turbobit) od kogos i po oplaceniu oni dostaja link. Nie wiem czy to juz jest lamanie prawa, ale mysle ze ze 2 lata za to moge dostac chyba. Jesli cos zle pisze to prosze mnie poprawic.


RE: Strona z filmami - explrlz - 19-04-2015 10:27

adios123 ma rację ci do stron z filmami. Wg polskiego prawa jest to zwykle piractwo i jest to nielegalne.