Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program Facebook ( Pomocy ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Program Facebook ( Pomocy ) (/Temat-Program-Facebook-Pomocy-112562)



Program Facebook ( Pomocy ) - Jork - 17-04-2015 22:59

Witam

Potrzebuję programu który wyszukuje i automatycznie ustawia grupy Facebook od największej ilości członków do najmniejszej. Istnieje taki program ?
Jak tak proszę o podanie linku.


RE: Program Facebook ( Pomocy ) - Voldir - 30-04-2015 23:08

Nie mam pojęcia ale funkcję wyszukiwania grup posiada chociaż by Ninja Blaster. Możesz sobie tam ustawić jakie grupy mają być wyszukiwane, tzn. od ilu fanów w górę Smile


RE: Program Facebook ( Pomocy ) - szpilmen - 01-05-2015 11:43

(30-04-2015 23:08)Voldir napisał(a):  Nie mam pojęcia ale funkcję wyszukiwania grup posiada chociaż by Ninja Blaster. Możesz sobie tam ustawić jakie grupy mają być wyszukiwane, tzn. od ilu fanów w górę Smile

@[Voldir] A można ustawić dany kraj?


RE: Program Facebook ( Pomocy ) - Voldir - 01-05-2015 11:51

Niestety nie i to jest wada tego programu bo wyszukuje wszystkie powiązane z szukaną frazą.


RE: Program Facebook ( Pomocy ) - prelude - 01-05-2015 11:53

jak fraza bedzie typowo polska to wyszuka oczywiscie pl Smile natomiast wyszukiwanie po ilosci członków w grupie nie działa:] pokazuje błednie.


RE: Program Facebook ( Pomocy ) - Voldir - 01-05-2015 13:36

No właśnie z tym bym się nie zgodził do końca. Używałem tej "wyszukiwarki" i szukało też innych grup. Szukałem: kupie/sprzedam itp. a wyskakiwały również ogłoszenia z londynu, glasgow i innych podobnych miast. Nie wiem czemu... Może dlatego że to była grupa Polaków na emigracji?


Program Facebook ( Pomocy ) - Hybrid1990 - 20-11-2020 12:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.