Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
www.pokeram.com - Poker Automatics - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: www.pokeram.com - Poker Automatics (/Temat-www-pokeram-com-Poker-Automatics-112561)

Strony: 1 2 3


RE: www.pokeram.com - Poker Automatics - overlord25 - 23-02-2016 09:55

Na hyipforum pojawiły się negatywne komentarze. Trzeba teraz uważać z inwestycją i poczekać na rozwój wypadku bo nie wykluczone że admin będzie chciał się zwinąć z kasą. Ja tam opuściłem program 6 dni temu to mi strata kasy nie grozi Smile


RE: www.pokeram.com - Poker Automatics - rafi213 - 26-02-2016 11:55

Porszę przenieść do Scamu, program już nie płaci.


RE: www.pokeram.com - Poker Automatics - saviola - 29-02-2016 12:40

Przerwa ze względu na zmiane wlascicieli, dodano wewnętrzny kantor walut, usunieto m.in. Język rosyjski strony ale znowu zaczynają się pojawiać wypłaty. Jak tylko dostane swoją wrzuce tu screena


RE: www.pokeram.com - Poker Automatics - miki87 - 29-02-2016 17:39

też zleciłem testowo 1$ dzisiaj na OKPAY zobaczymy co z tego będzie, liczę tylko na to, że jak by program miał się zwinąć to nie robili by zmian w stronie-bo pytanie po co zamykamy interes i tyle. Niektórzy powiedzą, że dlatego żeby jeszcze jakieś osoby ściągnąć ale myślę że to już większego wpływu nie ma


RE: www.pokeram.com - Poker Automatics - miki87 - 02-03-2016 08:05

Dotarła wypłata testowa 1$. Zlecona 29-02-2016 dzisiaj do mnie dotarała


[Obrazek: pokeram.jpg]


RE: www.pokeram.com - Poker Automatics - espo - 25-03-2016 13:38

Zastanawiam się dlaczego o tak głośnym i długo trzymającym się programie jest tutaj tak mało wypowiedzi? Zwłaszcza teraz, gdy program ma jakieś problemy i nikt nie umie stwierdzić, czy będzie to scam, czy też faktycznie zmienił się właściciel, przenoszą domenę itd.
Przydałyby się jakieś posty od doświadczonych osób Tongue


RE: www.pokeram.com - Poker Automatics - MalyJohn - 27-03-2016 23:16

Cóż, kilka wypłat doszło. Ale były to wypłaty selektywne, na różne procesory. Ich strona na FB zniknęła, z you tube też ich wymiotło.
Tu i uwdzie słychać że przeprowadzka na nowe serwery ma trwać 2-3 dni. Ale to chyba sciema. Za długo to trwa. Gdyby sprawa chodziła o zmianę właścicieli, byłoby już wszystko z pewnością "naprawione".


www.pokeram.com - Poker Automatics - Hybrid1990 - 05-07-2017 10:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.