Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? (/Temat-Jak-polaczyc-dwa-fanpage-w-jeden-112534)

Strony: 1 2 3 4


Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - jarunioo7 - 17-04-2015 15:44

Nie każdy o tym wie, że fanpage o podobnej nazwie można połączyć. Są odpowiednie algorytmy odpowiadające za łączenie tych fanpagy. Zdarza sie że fanpage o bardzo podobnej nazwie nie mogą zostać jednak połączone Sad Pokażę jak to robić..

1. Wchodzimy na strone: https://www.facebook.com/pages/merge/
2. Wybieram strony które chce połączyć.

[Obrazek: mik3yz.jpg]

U mnie są to Teksty Typowego Sępa i Teksty Typowego Majstra. Naciskam "Scal Strony".

3. Wyświetli nam się okienko z informacją, na którym fanpage zostaną dodani fani. U mnie jest to fanpage Teksty Typowego Sępa. Naciskamy "Potwierdź"

[Obrazek: 1zist3.jpg]


[Obrazek: edu6pt.jpg]

Nie wiem czemu ale za każdym razem wyskakuje takie powiadomienie. Fanpage w rzeczywistości zostają jednak połączone.. W przeciągu godziny lajki są aktualizowane. Ten mniejszy fanpage zostaje skasowany, a lajki przeniesione na ten większy..

Czasami bardzo ciężko jest dobrać fanpage. Mi się udało 6 swoich fanpagy połączyć w jeden (po kolei łączyłem każdy z każdym) Otrzymałem + 20 tysięcy lajków na fanpage Teksty Typowego Sępa.. Zamiast 6 słabych mam teraz jeden konkretny..

Po co?

#1 Uważam, że na fanpage z większą ilością fanów ludzie częściej wchodzą - od razu jesteśmy na pierwszym miejscu w szukajce facebooka.
#2 Nie tracimy czasu na dodawanie postów na dwa fanpage - teraz robimy to tylko na jednym.
#3 Łatwiej utrzymać aktywność na jednym fanpagu z większą ilością fanów niż na dwóch z mniejszą ilością.

UWAGA


Liczcie sie z tym że jeśli połączycie dwa fanpage np. po 100 tyś. fanów (razem 200 tysięcy) to nie będziecie mieli na pewno 200 tysięcy fanów na jednym. Wszystko przez to że fani mogą się powtarzać - polubili i jeden i drugi fanpage wcześniej. Taki lajk sie wtedy nie zalicza Smile Może nam wtedy wyjść 180 tysięcy zamiast 200...

______________________________________________________________________

Oczywiście reputki mile widziane Smile Mam nadzieje że będziemy sobie razem pomagać wymieniając albo odsprzedając sobie fanpage Smile Pozdrawiam, jarunioo7 impreza



RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - Władysław - 17-04-2015 15:55

Myślę, że to jest bardzo pożyteczny temat. Tak trzymać Smile


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - adios123 - 17-04-2015 16:34

Znałem wcześniej ten sposób ale miałem małe fanpage i nie chciało mi się tego testować. Masz +. :>


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - Scrappyy - 17-04-2015 17:04

Dzięki stary , jesteś wielkiHuh


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - prelude - 17-04-2015 17:22

i to jest ciekawa wiedzaSmile repSmile


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - ziolo1945 - 17-04-2015 17:58

Wielkie dzięki, przyda się! Smile


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - brozek123 - 17-04-2015 20:15

Dobra robota Jarek Smile


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - MilanFan - 17-04-2015 20:36

Na pewno spróbuję, dzięki!


RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - jarunioo7 - 17-04-2015 20:47

Aktualizacja tematu, proszę o zapoznanie się Smile



RE: Jak połączyć dwa fanpage w jeden ? - Weeder - 17-04-2015 21:06

Przyda się. Dzięki Smile