Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostań moim poleconym w HitLeap w zamian za przysługę do wybory. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Refback (/Forum-Refback-za-Refback-130)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-316)
+---- Wątek: Zostań moim poleconym w HitLeap w zamian za przysługę do wybory. (/Temat-Zostan-moim-poleconym-w-HitLeap-w-zamian-za-przysluge-do-wybory-112506)



Zostań moim poleconym w HitLeap w zamian za przysługę do wybory. - MrocznyKILL - 16-04-2015 20:05

Zostań moim poleconym w HitLeap w zamian za przysługę do wybory:

-zapisze się do innego auto surfa z Twojego ref
-mogę przez określony czas klikać codziennie w Twoje linki adf.ly itp
-rejestracja w grze przeglądarkowej
-za reputka Lol
-inne (napisz przed zapisom co mam zarobić abym miał szanse odnieść się co do zadania czy mi odpowiada Wink )

Link do HitLeap znajduje się w mojej sygnaturzeSmile


RE: Zostań moim poleconym w HitLeap w zamian za przysługę do wybory. - MrocznyKILL - 23-04-2015 00:32

@up


RE: Zostań moim poleconym w HitLeap w zamian za przysługę do wybory. - Shadow271 - 27-04-2015 17:49

Sama rejestracja, czy jakieś dodatkowe wymagania?


RE: Zostań moim poleconym w HitLeap w zamian za przysługę do wybory. - MrocznyKILL - 27-04-2015 19:49

(27-04-2015 17:49)Shadow271 napisał(a):  Sama rejestracja, czy jakieś dodatkowe wymagania?

Trzeba wy surfować określoną ilość minut a ilość minut zależny czego oczekujesz w zamian.


Zostań moim poleconym w HitLeap w zamian za przysługę do wybory. - Klin - 28-05-2015 16:17

Moderator uznał temat za nieaktualny i przenosi go do Archiwum.