Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
koparka bitcoin pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: koparka bitcoin pytanie (/Temat-koparka-bitcoin-pytanie-112462)



koparka bitcoin pytanie - BobBudowniczy64 - 15-04-2015 23:59

Witajcie, doradźcie jakąś dobrą koparkę do bitcoinow, aby można było ją postawić na kompie włączonym 24/7, koniecznie bez captchy. I stawka żeby była rozsądna Smile

Oczywiście pomocne odpowiedzi nagradzam reputem Wink


RE: koparka bitcoin pytanie - distroj - 16-04-2015 12:44

Jak nie masz darmowego prądu to nie ma sensu abyś bawił się w kopanie BTC. Od 2-ch(+/-0,5) lat nikt już na prockach/grafikach nie kopie, bo to jest całkowicie nieopłacalne i nieefektywne. Obecnie klikając w faucet-ach jesteś w stanie uzyskać tyle co koparka wykopie Ci w ciągu dnia - czyli niewiele.
Ale jeśli już koniecznie chcesz stracić pieniądze to polecam Ci ASIC Antminer S3, jest to jedna z najpopularniejszych koparek, prosta w konfiguracji, zysk (a raczej strata) wynosi ~10% każdego dnia. Czyli jak np. wykopujesz dziennie 4,5 zł w BTC to koszt samego prądu to 5zł. Dolicz do tego cenę urządzenia, zasilacza ATX oraz licz się z tym, że musisz mieć osobne wentylowane pomieszczenie na koparkę, bo ta potrafi się mocno nagrzewać oraz wydaje z siebie szum ok. 50dB. Miej też na uwadze to, że trudność wydobycia cały czas rośnie wiec z tygodnia na tydzień "zarabiasz" coraz mniej.


RE: koparka bitcoin pytanie - mamrocik - 16-04-2015 13:36

(16-04-2015 12:44)distroj napisał(a):  Jak nie masz darmowego prądu to nie ma sensu abyś bawił się w kopanie BTC. Od 2-ch(+/-0,5) lat nikt już na prockach/grafikach nie kopie, bo to jest całkowicie nieopłacalne i nieefektywne. Obecnie klikając w faucet-ach jesteś w stanie uzyskać tyle co koparka wykopie Ci w ciągu dnia - czyli niewiele.
Ale jeśli już koniecznie chcesz stracić pieniądze to polecam Ci ASIC Antminer S3, jest to jedna z najpopularniejszych koparek, prosta w konfiguracji, zysk (a raczej strata) wynosi ~10% każdego dnia. Czyli jak np. wykopujesz dziennie 4,5 zł w BTC to koszt samego prądu to 5zł. Dolicz do tego cenę urządzenia, zasilacza ATX oraz licz się z tym, że musisz mieć osobne wentylowane pomieszczenie na koparkę, bo ta potrafi się mocno nagrzewać oraz wydaje z siebie szum ok. 50dB. Miej też na uwadze to, że trudność wydobycia cały czas rośnie wiec z tygodnia na tydzień "zarabiasz" coraz mniej.

A Co jeśli mama płaci za prąd Big Grin
Ps, Ja osobiście kopie na https://www.gigahash.org . ( lecz strasznie pomalutku się wydobywa )
Popatrz na allegro , są sprzedawane różne urządzenia , ale nie wiem nie testowałem Smile


RE: koparka bitcoin pytanie - GPlayer - 16-04-2015 13:37

Nie warto brać się za kopanie, już lepiej na cloud-miningu. Jak coś to zapraszam na priv impreza


RE: koparka bitcoin pytanie - distroj - 16-04-2015 14:07

Co do kopania w chmurze (cloud mining) to też jest lipa i pieniądze wyrzucone w błoto. Na cex.io sporo zainwestowałem w te ich dożywotnie ghs, w styczniu zamrozili wydobywanie uzasadniając, że jest to nieopłacalne.

Jedyny słuszny zarobek na btc to analiza kursu i trochę szczęścia.


RE: koparka bitcoin pytanie - BobBudowniczy64 - 16-04-2015 19:48

@[distroj]
@[GPlayer]
@[mamrocik]

Dzięki za odpowiedzi. Co do prądu - nie chodzi mi o kopanie bitcoinów na moim komputerze, mam wykupiony dość niezły vps z nieograniczonym internetem i jak narazie go nie używam a nie chce żeby się marnował Smile Więc na pierwszą myśl wpadł mi pomysł z kopaniem bitcoinów, no ale jeżeli to jest nieopłacalne to raczej nie ma sensu.
A może doradzicie w jaki sposób mogę jeszcze wykorzystać tego vps'a gdy jest nieużywany?


RE: koparka bitcoin pytanie - Niman - 16-04-2015 19:57

Serwer do gry i zarabiać na VIP itd.


RE: koparka bitcoin pytanie - GPlayer - 17-04-2015 08:02

Co do kopanie btc na vps to nie jestem pewien czy coś takiego Ci zadziała. Na vps możesz odpalić sobie autosurfy (hitleap, jingling) itd. i skrypty do addmefast np. a potem je sprzedawać tutaj albo na innych forach. Cool