Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozliczenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Rozliczenie (/Temat-Rozliczenie-112445)



Rozliczenie - siwrus1231 - 15-04-2015 17:59

Witam. Chciałbym dowiedzieć się, jeśli to nie żadna tajemnica bo ja nie wiem, jak samo Astro się rozlicza z urzędem? Pytam bo w niektórych serwisach trzeba podać pesel i różne inne pierdoły, no a na Astro jedynie numer konta. Jest w ogóle jakaś możliwość, że urząd mnie capnie gdy nie rozliczę się za kwotę zarobioną w tym serwisie?


RE: Rozliczenie - flown - 15-04-2015 20:35

AC nie wysyła "info o Tobie" do Urzędu Skarbowego. W zasadzie to czy sie rozliczysz zależy od ciebie, natomiast pewnie wiesz, że jest to Twój obowiązek. Jeżeli natomiast wypłacisz jednorazowo kilkanaście baniek to taki przelew może wzbudzić w jakimś urzędniku podejrzenia i chyba nawet jest jakaś ustawa o przeciwdziałaniu finansowania terroryzmu (czy jakoś tak), na mocy której przelewy powyżej kilkunastu tys. euro są z automatu kontrolowane (a przynajmniej tak sie mówi). Chociaż czytałem ostatnio nawet na tym forum, że ktoś dostał wezwanie do US za jednorazowy przychód w wysokości kilkunastu tys. złotych. Zawsze możesz wypłacić pieniądze na umowe o dzieło, ale żeby to zrobić musisz mieć przynajmniej $200, wtedy dostajesz swój hajs minus 18%, które idzie do US, a ty dostajesz pocztą umowe o dzieło, którą podpisujesz i odsyłasz. Zawsze śpisz spokojniej Smile.

Pozdro i z fartem. Cool


RE: Rozliczenie - siwrus1231 - 15-04-2015 20:42

Umowy z AC nie miałem, max. kwota przelewem jednorazowym to 2 100 z groszami... Najgorsze jest to, że to rok 2013, a nie bieżący xD


RE: Rozliczenie - flown - 15-04-2015 22:11

Jak cie to bardzo gryzie to możesz dokonać takiego swoistego "aktu skruchy". Pewien nie jestem, ale przedstawia sie to mniej wiecej tak, że idziesz to US i mówisz, że zapomniałeś sie rozliczyć z tego hajsu wciskasz jakiśtam kit i wpłacasz te należność za nierozliczony hajs. Nie wiem czy 2 100 to dla takiego Urzędu dużo czy mało i czy opłaca im sie za to ściagać czy też nie. Ciężko wyczuć.