Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bank darmowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Bank darmowy (/Temat-Bank-darmowy-112397)



Bank darmowy - seba274 - 14-04-2015 18:55

Szukam banku, który by spełniał takie wymagania(albo przynajmniej większość z nich):
-osoba niepełnoletnia może utworzyć konto,
-brak opłat miesięcznych(karty nie chcę),
-konto mogę utworzyć przez internet,
-w każdej chwili mogę usunąć konto.


RE: Bank darmowy - mamrocik - 14-04-2015 19:08

Polecam izzi konto w mbanku . Mogę dać Ci refa , w zamian otrzymasz 25zł które prześlę Tobie Huh
ps, Aby otrzymać pieniążki należy spełnić proste czynności które nakazuje bank.


RE: Bank darmowy - PanPatryk - 14-04-2015 20:13

dokładnie - w mbanku jest dobra opcja zeby zalozyc konto sam korzystałem i polecam.


RE: Bank darmowy - nitram - 14-04-2015 22:09

Przeszukaj dział bank znajdziesz np promocje comperia gdzie dostaniesz 55 zł na start, a jesli nie potrzebujesz karty to praktycznie co 2 konto jest darmowe. Natomiast z karta nie jest juz tak kolorowo.


RE: Bank darmowy - Salelifter - 17-04-2015 12:02

Też myślę, że warto spróbować w mBanku.


RE: Bank darmowy - nafri - 18-04-2015 12:07

W pełni internetowe i mobilne PKO Konto dla Młodych to m.in.: 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, 0 zł za krajowe przelewy zlecane przez internet lub kanał mobilny oraz 0 zł za kartę debetową.

Zobacz więcej tutaj.