Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SMS - Kilka pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: SMS - Kilka pytań (/Temat-SMS-Kilka-pytan-112369)



SMS - Kilka pytań - malpa2 - 14-04-2015 14:00

Mam kilka pytań dotyczących subskrycji sms. Rok temu byłem na fires, ale potem ten serwis upadł, ja zająłem się czymś innym i nie jestem w temacie że tak powiem Smile

Jest sporo serwisów jak eforsa, firesub, hotcash, leadmore i w związku z tym chciałbym zapytać:

1. Który serwis waszym zdaniem jest najlepszy?

2. Na którym serwisie są odnowienia z smsów (tzn. z subskrycji dopóki ktoś tego nie wyłączy)?

3. Który serwis ma programy zagraniczne i jakie to są programy?

4. Na których serwisach są refflinki i ile % zarobków od poleconego oferują? Gdzie jest najwyższy %?


RE: SMS - Kilka pytań - Sebqu - 14-04-2015 14:07

1.Wg mnie hotcash, wyplaci ci zawsze i w wiekszosci przypadkach konwertuja lepiej premium od subow
2.eForsa
3.Hotcash-PSC, Galaxy S5, chyba pobieranie plikow i stream, mozliwe ze cos jeszcze, ale sa otwarci na wprowadzanie zagranicznych.
4. Na hotcashu jest tylko 5% na innch nie mam pojecia