Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! (/Temat-Promuj-filmy-zarabiaj-kase-KOLOSALNE-stawki-112223)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - Lamojednorożec - 11-05-2015 19:40

Hej, ej. Już. Koniec. Załatwcie to między sobą i jeżeli czujecie taką potrzebę to ułóżcie pięknie wspólną wersję i wstawcie ja w jednym poście


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - frostfrozen - 11-05-2015 22:41

(11-05-2015 19:26)Voldir napisał(a):  To jest firma shorte a shorte w dzień wypłaty sprawdzało skąd pochodzi ruch na koncie i to właśnie potwierdza Twoją nie znajomość tematu a na siłę chcesz posty nabijać facepalm. Nie chciało się banować beka. Nie no wytłumaczenie idealne. Gdybyś śledził temat od samego początku to wiedziałbyś że kilka osób dostało bana jakiś czas temu za generowanie ruchu nie zgodnego z regulaminem.

Koniec off-topu.
Tak się składa, że temat śledzę od początku, wiem że kilka osób dostało bana, ale myślę że dopiero po tym zaczęło się masowe zakładanie kont i zarabianie botem/spamem, a co za tym idzie nie były to już odosobnione przypadki. Mogło to spowodować zaprzestanie banowania? Mogło. Opłaca się firmie nie banować i nie wypłacać pieniędzy? Opłaca. Mają traffic (mimo że gówniany) za darmo i nic z tym nie zrobisz.

Ale jednocześnie masz rację, skoro nie dostałeś kasy za traffic z widgeta na blogu to serwis prawdopodobnie nie wypłaci kasy nikomu, szkoda.


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - Voldir - 12-05-2015 08:32

Nie ma co się kłócić i sprzeczać bo dyskusję trzeba skończyć. Dziwi mnie tylko że to właściciele Shorte, tak jak ktoś napisał wcześniej i takie zagrywki mają. Jeśli shorte to porządna firma i się szanują to banować za zły traffic powinni, tak jak na shorte, bo powstało tyle skracaczy i tyle alternatyw i już dziś nikt nie myśli że złapał Pana Boga za nogi - gdy zarabia na shorte.

12 maja a wypłaty brak. Saldo na koncie rośnie. Śmiech Smile
Zgłaszajcie to do SCAMU.


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - bartheez - 12-05-2015 11:04

Ja już zrezygnowałem z promocji tego programu, wczoraj wysłałem do nich meila - zero odzewu, więc nie ma co się spodziewać, że dadza zarobić.


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - bartheez - 13-05-2015 15:26

Serwis jednak wypłaca właśnie otrzymałem wynagrodzenie Smile


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - fusek - 13-05-2015 15:29

Faktycznie kasa na koncie.
Ucieli mi 1dolarka.


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - Narutek - 13-05-2015 15:36

Dostałem kasę Smile


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - aero2 - 13-05-2015 15:50

U mnie cisza, kasy nie widać.


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - bartheez - 13-05-2015 16:06

Screen aby każdy uwierzył:
[Obrazek: Bez_nazwy_2_kopia.png]


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - explrlz - 14-05-2015 06:50

Tez otrzymałem Smile Można przeniesc do dzialu serwisy do zarabiania Smile