Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! (/Temat-Promuj-filmy-zarabiaj-kase-KOLOSALNE-stawki-112223)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - Gift Wallet - 28-04-2015 09:30

Kiedy wypłaty ? Jak ktoś dostanie to wchodze w to Smile


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - Voldir - 28-04-2015 09:47

Wypłaty są realizowane z automatu 10 dnia każdego miesiąca.


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - Blackers - 28-04-2015 12:15

Może głupie pytanie ale ktory tam link mam promować? Bo próbuje każdego i nic mi nie zalicza


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - Voldir - 28-04-2015 12:19

Bo zalicza pewnie 1 wejście na 24 dobę z 1 IP.

Wchodzisz: widgets >> add new widgets >> select movies >> wybierasz któryś i kopiujesz jego link z adresu strony i tyle. To ten link.


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - MACOS - 28-04-2015 14:51

Jeśli to będzie dobrze działać to może troche na tym przyrobie, bo tworze nowy projekt i mysle ze bedzie duzo wyswietlen Smile Zobaczymy, wyplacac pewnie wyplacaja tylko jak jest z naliczeniami i banami...


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - Voldir - 28-04-2015 15:08

Nalicza prawidłowo a jak z banami to będzie widać Smile


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - pestka1233 - 29-04-2015 00:19

Wchodzę tak jak trzeba, kopiuje adres - www... i wklejam na stronkę. Nabija po kilku minutach/godzinach czy momentalnie, po wejściu? Dzięki za info, jest to dla mnie ważne Smile
A do tego stoi na 2 wejściach, też tak mieliście? Smile


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - Voldir - 29-04-2015 00:49

Wejścia naliczane są w czasie rzeczywistym. Może nikt nie wchodził w link? U mnie rośnie, aż miło patrzeć Smile


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - pestka1233 - 29-04-2015 00:54

(29-04-2015 00:49)Voldir napisał(a):  Wejścia naliczane są w czasie rzeczywistym. Może nikt nie wchodził w link? U mnie rośnie, aż miło patrzeć Smile

Wchodzę w >widgets > add new > jakiś filmik > i jego adres z góry, dodaje na fejsa i to wszystko, tak? Smile

Sory, że tak późno zawracam dupę Big Grin

I jeszcze 1 pytanie, jak dodam link na fejsa, to pojawia mi się miniatura z filmem, który udostępniam a nad nią link. Mogę ten link skasować i zostawić samą miniature z filmem?

Edit2. Nadal nic nie zalicza, na goo.gl coś tam leci, a tutaj nic. Jak ktoś może pomóc to pw Tongue


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - Voldir - 29-04-2015 16:05

@[pestka1233]

E nie ma sprawy. Czasem siedzę i do tej godziny na forum. No tak dokładnie, tak jak napisałeś. Po prostu to musi być link po wejściu w który otworzy się strona z playerem. Samej miniatury nie możesz zostawić bo jest generowana przy pomocy linka, który wstawiłeś. Możesz usunąć miniaturę a zostawić sam link ale nie na odwrót.

Z drugim pytaniem odnośnie wyświetleń to nie wiele Ci powiem bo mi zlicza normalnie. Może osoby które wchodzą w Twój link mają Adblocka i dlatego tylko goo.gl Ci zlicza a serwis już nie.