Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! (/Temat-Promuj-filmy-zarabiaj-kase-KOLOSALNE-stawki-112223)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - Vhailors - 12-04-2015 15:40

Sam zarejestrowałem się w marcu i zebrałe ponad $11 w dwa dni bez wysiłku. Jakie było moje ździwinie gdy miesiąc później, 10 kwietnia dostałem swoją wypłatę. Na początku kilka suchych faktów:

> Promujemy gotowe na stronie filmy/trailery
> Wystarczy sekunda odtworzenia, aby zaliczyło wyświetlenie
> 0 okrajania (zlicza mi jakieś 5x więcej wyświetleń niż na adf.ly)
> Do 50$/1000 wyświetleń dla USA i do 31.5$/1000 dla Polski, ale w rzeczywiśtości średnia wg payout rates to kolejno $20 dla USA i $12.6 dla Polski. I rzeczywiście taka jest. Moje ecpm dla Polski trzymało się koło $11, dla mieszanego $13.11 (dla porównania adf.ly - $1.37)
> Wypłacają za poprzedni miesiąc dziesiątego dnia miesiąca. Wypłata jest z polskiego konta, mimo że serwis jest bodajże rosyjski.
> Bardzo przyjazny interfejs, zalicza real-time
> Teoretycznie powinniśmy promować widget z filmem na własnej stronie, ale ja promowałem sam link do odtwarzacza na stronie i dostałem wypłatę bez problemu.
> Wypłata od $5 na Paypal
> 20% za refa (za rejestrację z refa pomagam!)

Payout rates: http://affiliation.filestube.com/payoutrates
Przykładowy link

Tutaj nic nie wrzucamy a promujemy gotowe filmy. Ja się wzbogadziłem na trailerze Battlefielda. Jest naprawdę dużo video, które ludzie chętnie odtworzą. Zero reklam. Podobno od czasu do czasu Captche przed odtworzeniem trzeba wpisać - mi to się nie pojawiło ani razu. Wystarczy odtworzyć film aby natychmiastowo zaliczyło.

Za refa pomagam!
Reflink Smile
Czysty: http://affiliation.filestube.com Sad

Kilka screenów (żeby nie było, na jednym screenie jest, że wypłacone $11.4, a na Paypalu $11. Nie mam pojęcia czemu jest ta różnica, ale dowód jest na pewno z tego serwisu, bo nie ma opcji, żeby mi kasa od tak spadła z nieba Tongue)

Pozdrawiam i dużych zarobków życzę!

[Obrazek: image.png]
[Obrazek: image.png]
[Obrazek: image.png]


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - kalutor - 12-04-2015 15:58

Czysty link nie jest klikalny. Dlatego z refa nici; mam nadzieję, że inni także organicznie brzydzą się chytrymi...


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - Vhailors - 12-04-2015 16:02

Poprawię, o refa aż tak nie żebrzę. Racja, miło by było, ale płakał nie będę Tongue


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - HubabubaPl - 12-04-2015 16:06

A można używać np. hitleap ? I czy to zalicza ?


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - Vhailors - 12-04-2015 16:07

Nie, ponieważ trzeba film odtworzyć, a nie tylko wyświetlić stronę.


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - HubabubaPl - 12-04-2015 16:11

Ale film sam się odtwarza ....


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - steel123 - 12-04-2015 16:19

Powiedzmy mam stronie z filmami podepne pod moj niby player ich link to ktoś kto zechce obejrzeć dany film kliknie w to przekieruje go na ich strone i dostaje kase za wejscie?
PS: Jezeli mam inna strone niz z filmami nie szkodzi? można też promować?

mam 20k na ruchu na 1 stronie.


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - Vhailors - 12-04-2015 16:23

Player to jest zwykły widget. Szczerze mówiąc ja się bawiłem samym linkiem, ale podejrzewam, że jest to player bez przekierowania - odtworzy Ci film na Twojej stronie. Głowy nie daję.

Przykładowy link


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - broofie - 12-04-2015 16:29

Mi zaden link nie dziala, ani czysty ani ref.
@edit Trzeba z wylaczanym adblockiem. Poszlo z refa, zobaczymy co tu mozna porobic ciekawego =D


RE: Promuj filmy - zarabiaj kasę. KOLOSALNE stawki! - Vhailors - 12-04-2015 16:33

Oczywiście za refa dziękuję wszystkim. Poruszanie się po stronie jest dość intuicyjne. Jak dla mnie trochę dziwne, ale spokojnie da się ogarnąć. Jak coś to walcie śmiało Tongue