Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal jak to jest? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal jak to jest? (/Temat-Paypal-jak-to-jest-112167)



Paypal jak to jest? - kasass - 11-04-2015 18:42

Ja mam takie pytanie czy np jak sprzedaje skin z cs:go albo cos z innej gry i pracz placi mi paypalem to ta sie jakos ta kase cofnac mzoe cos zrobic jak juz mi wysle pieniadze??


RE: Paypal jak to jest? - egnaro - 11-04-2015 19:52

https://www.paypal.com/pl/webapps/helpcenter/helphub/article/?solutionId=FAQ581&topicID=&m=ARA


RE: Paypal jak to jest? - Money. - 11-04-2015 19:56

Uważaj bo jest wielu scamerów, wysyłają oni fakturę zapłaty zamiast pieniędzy. Nie dawaj skinów dopóki nie będziesz miał kasy na PayPalu. Nawet jeżeli będzie mówił, że jesteś oszust itp. Taka moja rada Smile Kasy nie da się cofnąć, chyba że założy spór, lepiej nagrać transakcje.


RE: Paypal jak to jest? - Hajs - 11-04-2015 20:01

Zazwyczaj kasa przychodzi do 5 minut. Warto Poczekać.
Jeżeli nie masz potwierdzonego konta paypal to powyżej 100zł masz zamrożone saldo na 21 dni. Wtedy 2 użytkownik może zgłosić reklamację.


RE: Paypal jak to jest? - MilanFan - 11-04-2015 20:34

A jak to jest ze sporami? Miał ktoś i stracił pieniądze?


RE: Paypal jak to jest? - Shadow271 - 12-04-2015 08:12

Ja miałem i odzyskałem, 7$


RE: Paypal jak to jest? - witos77 - 30-04-2015 10:51

Sytuacje ze sporami zdarzają się sporadycznie.
Ktoś kto chce kupić jakiegoś skina w cs:go pewnie nie wie nawet, że taka opcja istnieje.


RE: Paypal jak to jest? - Obywatel - 28-06-2015 18:37

To, iż ktoś wpłaci Ci kasę na PayPal, wcale nie znaczy iż nie może jej odzyskać. Ma na To 60 dni. Jeżeli przesyłał z CC, ma 180 dni na chargeback, i 99.99% na odzyskanie.
Jeżeli sprzedający założy spór, masz małe szanse na odzyskanie pieniędzy. PayPal skłania się ku ochronie sprzedających. Wpierw Ci gotowiznę zamrożą, a następnie cofną do sprzedającego.
To, iż kasa była wysłana jako "service/goods", jest dobre jedynie przy sprzedaży materialnych dóbr. Ochronie nie podlagaja dobra wirtualne, typu kody, skórki na ptaka, czy krypto waluty.