Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaz akcji i wyplata $ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Sprzedaz akcji i wyplata $ (/Temat-Sprzedaz-akcji-i-wyplata-112163)



Sprzedaz akcji i wyplata $ - Yeahh - 11-04-2015 17:55

Witam, wytłumaczy mi może ktoś jak zamienić akcje na pieniądze tak aby wypłacić na paypal a nie inwestować znowu w pv?


RE: Sprzedaz akcji i wyplata $ - Izythor - 11-04-2015 18:14

Niestety ale na paypal tak czy inaczej nie wypłacisz. Jest zablokowany zarówno na PV jak i MTV.


RE: Sprzedaz akcji i wyplata $ - Yeahh - 11-04-2015 18:23

A co polecacie?
Wyplacilbym na btc ale nie chce mi sie bawic pozniej w sprzedaz tego.


RE: Sprzedaz akcji i wyplata $ - ArturG - 11-04-2015 22:02

Dołączam się do pytania Smile jaki jest najlepszy procesor płatniczy, który w pełni obsługuje PV? Najlepiej jeszcze żeby dostępny był w języku polskim Smile


RE: Sprzedaz akcji i wyplata $ - Izythor - 11-04-2015 22:59

BTC jest łatwe do obsługi, mogę ci polecić @[Meloman], on przeprowadzał już wiele transakcji. Oprócz tego Payza jest łatwe w obsłudze, jak PP tyle że nie po polsku.


RE: Sprzedaz akcji i wyplata $ - ArturG - 12-04-2015 09:16

Ten Bitcoin właśnie jest trudny - czytałem jak to działa i nie mogę się w tym połapać Undecided


RE: Sprzedaz akcji i wyplata $ - rafi213 - 12-04-2015 10:22

A mi sie wydaje ze Bitcoin jest jeszcze łatwiejszy niż procesory do obsługi. Załozenie portfela na blockchain to 2 minuty bez żadnych weryfikacji. Póżniej możesz odsprzedaćbtc zaufanej osobie z forum lub np. sprzedac na giełdzie w polskim bitmarket.pl . Max jeden dzień i kasa w pln na twoim koncie.


RE: Sprzedaz akcji i wyplata $ - Meloman - 12-04-2015 11:22

w BTC nie ma nic trudnego. Nie mówiąc już o jakiejkolwiek trudności, kiedy ktoś Ci pomaga i pośredniczy w transakcji.
Kiedy ktoś Ci pomaga, robota twoja przy BTC ogranicza się do: założenia portfela w pare sekund [tylko email i haslo], przesłania XX BTC do danej osoby z która się wymieniasz [np. ja], a ta osoba Ci posyła rownowartosc w PLN na konto bankowe.

I co tu jest trudnego Smile?


RE: Sprzedaz akcji i wyplata $ - ArturG - 12-04-2015 11:25

LNo właśnie to wszystko jest trudniejsze, niż zwykłe przelanie kasy z konta na PP, bo nie chce mi się bawić w jakieś wymiany jakiejś kryptowaluty - cenię wygodę po prostu Wink


RE: Sprzedaz akcji i wyplata $ - Meloman - 12-04-2015 12:25

Nie myl proszę lenistwa z lubieniem wygody Smile