Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts i procesory płatnicze dla Polaków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: PaidVerts i procesory płatnicze dla Polaków (/Temat-PaidVerts-i-procesory-platnicze-dla-Polakow-112142)

Strony: 1 2


RE: PaidVerts i procesory płatnicze dla Polaków - Meloman - 16-04-2015 17:23

A czemu miałoby się to nie udać?
Otrzymałem 2 wypłaty w tamtym tygodniu, tak jak i kilkanaście osób z tego forum [wiem bo potem zgłaszały się do mnie].


RE: PaidVerts i procesory płatnicze dla Polaków - Wizygran - 19-04-2015 11:33

A czy na mtv paypal działa (wypłaty) czy także nie?


RE: PaidVerts i procesory płatnicze dla Polaków - Tomcato - 19-04-2015 11:47

Nie działa Wink


RE: PaidVerts i procesory płatnicze dla Polaków - MistrzuSysi - 19-04-2015 20:33

Ja osobiście korzystam z Perfect Money. Jest ok. Ma najniższą prowizję przy wpłacie do programu.
Możesz zrobić depozyt nie musisz od razu dawać na reklamy. To jest plus Smile


RE: PaidVerts i procesory płatnicze dla Polaków - Zultrasowany - 21-04-2015 19:02

Tylko powiedz jak go zweryfikować.


RE: PaidVerts i procesory płatnicze dla Polaków - jackthekiller - 11-05-2015 18:40

a po co weryfikować?? jak masz kasę na innych procesorach to z pewnością ktoś się z Tobą wymieni .....oczywiście z jakąś małą prowizją ale zawsze to wymiana..poszukaj sobie na tym forum kantorów wymiany i tyle.


RE: PaidVerts i procesory płatnicze dla Polaków - Izythor - 12-05-2015 14:19

JA się wymieniałem przez Perfectmoney i mi zablokowali, albo ktoś ukradł.


RE: PaidVerts i procesory płatnicze dla Polaków - jackthekiller - 12-05-2015 18:50

to trzeba się wymieniać z ludźmi znanymi i z dużą reputacją choćby na tym forum...ryzyko zawsze istnieje