Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts i procesory płatnicze dla Polaków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: PaidVerts i procesory płatnicze dla Polaków (/Temat-PaidVerts-i-procesory-platnicze-dla-Polakow-112142)

Strony: 1 2


PaidVerts i procesory płatnicze dla Polaków - rafciu - 11-04-2015 11:24

Witam. Chcialbym się dowiedzieć z jakiego procesora płatniczego najlepiej korzystać. Mianowicie chodzi mi o to aby z polskiego banku np PKO przelac na PV kase lub wykupic kampanie reklamowa badz z PV wypłacić kase na jakis procesor płatniczy a z niego na PKO. Czytalem troche ale nie znalazlem interesujacych mnie informacji. Nie bylo problemu gdy dzialal PayPal. I czy macie jakies info czy PP wroci do PV? Za odpowiedzi serdeczbie z góry dziekuje.


RE: PaidVerts i procesory płatnicze dla Polaków - Tomcato - 11-04-2015 14:24

Paypal ma wrócić jednak kiedy, tego nie wiadomo ale myślę że to kwestia kilku miesięcy Wink


RE: PaidVerts i procesory płatnicze dla Polaków - rafciu - 11-04-2015 15:29

Wyczytałem, że wróci ale pod warunkiem ze Jo założy oddzielną firmę jako samo paidverts bez mtv. Ale trzeba czekać na dalszy rozwój wydarzeń. Miejmy nadzieję że PP będzie aktywnySmile


RE: PaidVerts i procesory płatnicze dla Polaków - Meloman - 12-04-2015 12:29

Niestety, Paypal na 100% będzie nieaktywny przez najbliższe pół roku, wątpie by uśmiechało się Joelowi odblokować procesor na który ma zlecone 70 stron wypłat.

Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z Bitcoina [plusem jeszcze jest że masz konto PKO, to wtedy sprawa zostanie załatwiona prawie że natychmiastowo], tutaj napisałem dokładny poradnik jak tego dokonać, a przy wymianie waluty z BTC na PLN ja Ci jak najbardziej pomogę, wstawiam link:
Poradnik jak wypłacić na BTC


RE: PaidVerts i procesory płatnicze dla Polaków - rafciu - 12-04-2015 15:47

Wielkie Dzieki Meloman. Info bardzo pomocne Wpłacę na próbę niewielką kwotę i zobaczymy czy się uda. Reput dla Ciebie.


RE: PaidVerts i procesory płatnicze dla Polaków - ArturG - 12-04-2015 19:37

(12-04-2015 12:29)Meloman napisał(a):  Niestety, Paypal na 100% będzie nieaktywny przez najbliższe pół roku, wątpie by uśmiechało się Joelowi odblokować procesor na który ma zlecone 70 stron wypłat.

Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z Bitcoina [plusem jeszcze jest że masz konto PKO, to wtedy sprawa zostanie załatwiona prawie że natychmiastowo], tutaj napisałem dokładny poradnik jak tego dokonać, a przy wymianie waluty z BTC na PLN ja Ci jak najbardziej pomogę, wstawiam link:
Poradnik jak wypłacić na BTC

A jak poprzez BTC kupić reklamy w PV? Smile


RE: PaidVerts i procesory płatnicze dla Polaków - rafciu - 12-04-2015 22:02

(12-04-2015 19:37)ArturG napisał(a):  
(12-04-2015 12:29)Meloman napisał(a):  Niestety, Paypal na 100% będzie nieaktywny przez najbliższe pół roku, wątpie by uśmiechało się Joelowi odblokować procesor na który ma zlecone 70 stron wypłat.

Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z Bitcoina [plusem jeszcze jest że masz konto PKO, to wtedy sprawa zostanie załatwiona prawie że natychmiastowo], tutaj napisałem dokładny poradnik jak tego dokonać, a przy wymianie waluty z BTC na PLN ja Ci jak najbardziej pomogę, wstawiam link:
Poradnik jak wypłacić na BTC

A jak poprzez BTC kupić reklamy w PV? Smile

Kolega Meloman dał idealny poradniczek. Przeczytaj dokładnieSmile Jak już będziesz miał dodane środki z portfela BTC na PV to kupisz bez problemu Wink


RE: PaidVerts i procesory płatnicze dla Polaków - Zultrasowany - 14-04-2015 11:12

(12-04-2015 22:02)rafciu napisał(a):  
(12-04-2015 19:37)ArturG napisał(a):  
(12-04-2015 12:29)Meloman napisał(a):  Niestety, Paypal na 100% będzie nieaktywny przez najbliższe pół roku, wątpie by uśmiechało się Joelowi odblokować procesor na który ma zlecone 70 stron wypłat.

Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z Bitcoina [plusem jeszcze jest że masz konto PKO, to wtedy sprawa zostanie załatwiona prawie że natychmiastowo], tutaj napisałem dokładny poradnik jak tego dokonać, a przy wymianie waluty z BTC na PLN ja Ci jak najbardziej pomogę, wstawiam link:
Poradnik jak wypłacić na BTC

A jak poprzez BTC kupić reklamy w PV? Smile

Kolega Meloman dał idealny poradniczek. Przeczytaj dokładnieSmile Jak już będziesz miał dodane środki z portfela BTC na PV to kupisz bez problemu Wink
Dał poradnik jak wypłacić na BTC, ale jak wpłacić już nie ma.


RE: PaidVerts i procesory płatnicze dla Polaków - rafciu - 14-04-2015 22:42

Przelewasz sobie kase z banku na bitmarket > kupujesz za to BTC > przelewasz na portfel blockchain i potem klikasz w PV Dodaj środki za pomocą bitcoina, wpisujesz ile chcesz przelać, a następnie wyświetli Ci się info na jaki adres musisz przelać btc z blockchain i ileSmile I kaska pojawia się na PV. Mam nadzieje że pomogłem w kilku słowach Smile


RE: PaidVerts i procesory płatnicze dla Polaków - nitro12310 - 15-04-2015 19:55

I udało się komus wypłacić przez bitcoiny?