Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Znikające punkty w Paidverts - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Znikające punkty w Paidverts (/Temat-Znikajace-punkty-w-Paidverts-112113)



Znikające punkty w Paidverts - HardBuster21 - 10-04-2015 16:59

Witam. Mam jeden problem. Otórz po ostatniej przerwie technicznej zniknęły mi wszystkie punkty BAP z PV. Nie mogę też wymienić swoich udziałów z MTV na punkty BAP. Wy też tak macie?


RE: Znikające punkty w Paidverts - dzemba - 10-04-2015 17:12

Poczytaj o swapie Big Grin


RE: Znikające punkty w Paidverts - Izythor - 10-04-2015 19:23

Ziomek, rozumiem, że jesteś nowy i może jeszcze nie ogarniasz serwisu, ale warto przed założeniem tematu najpierw poznać forum i dobrze się zastanowić czy rozpocząć nowy wątek. Poniżej mamy cały dział poświęcony PV. Smile
Pozdrawiam


RE: Znikające punkty w Paidverts - 9Jarek9 - 11-04-2015 08:37

Przecież jak logujesz się do Paidverts to masz wielką czerwoną informację co się stało z twoimi BAP. Nie da się tego nie zauważyć.
Czytaj też newsy na forum MTV, zacznij to robić a nie będziesz zadawał tutaj już takich pytań.