Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Off-Topic czyszczenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Off-Topic czyszczenie (/Temat-Off-Topic-czyszczenie-112017)



Off-Topic czyszczenie - MrocznyKILL - 08-04-2015 20:40

3 główne według mnie powody przemawiające za usunięciem gier forumowych

-wiele poważniejszych działań na forum wymaga określonej ilości postów a te z gier niczego nie dowodzą
-przeglądając najnowsze posty bardzo irytują powiadomienia o nic niewnoszących grach
-to czysty spam zaśmiecający forum


RE: Off-Topic czyszczenie - Admin - 10-04-2015 03:34

Na wstepie zaznacze ze odpisuje z egiptu wiec na biezaco nie bede odpisywal w tym temacie.
Wedlug mnie to zly pomysl bo przyniesie odwrotnosc tego co sugerujesz, jesli ktos bedzie chcial spamic lub nabijac posty to i tak to zrobi, jesli skutku nie przyniesie spam w w/w tematach offtopicu to zrobi to w tematach dotyczacych zarabiania, nawet na sile skladajac glupie nie zaslugujace na warna wpisy. Jesli ktos chce "pospamowac" zgodnie z regulaminem forum to sa to odpowiednie watki.

Nie chcesz powiadomien to nie subskrybuj offtopica i po problemie.


RE: Off-Topic czyszczenie - Pawlak093 - 10-04-2015 15:28

To może subforum forumowe gry i zabawy i tam niech powędrują wszystkie tego typu tematy? ;>


RE: Off-Topic czyszczenie - MrocznyKILL - 10-04-2015 19:30

(10-04-2015 03:34)Admin napisał(a):  Na wstepie zaznacze ze odpisuje z egiptu wiec na biezaco nie bede odpisywal w tym temacie.
Wedlug mnie to zly pomysl bo przyniesie odwrotnosc tego co sugerujesz, jesli ktos bedzie chcial spamic lub nabijac posty to i tak to zrobi, jesli skutku nie przyniesie spam w w/w tematach offtopicu to zrobi to w tematach dotyczacych zarabiania, nawet na sile skladajac glupie nie zaslugujace na warna wpisy. Jesli ktos chce "pospamowac" zgodnie z regulaminem forum to sa to odpowiednie watki.

Nie chcesz powiadomien to nie subskrybuj offtopica i po problemie.

Trudno się z tym nie zgodzić lecz takie przyzwolenie na spam nie wydaje mi się dobrym pomysłem... spamer na tym forum nie spamuje zazwyczaj dla samego spamu lecz po to by odblokować opcje dla pełnoprawnego członka forum (opcje głównie biznesowe Wink ). Nie wydaje mi się aby taki ktoś był dobrym materiałem na pełnoprawnego członka tylko kłopoty wróży. Od razu odpowiem na argument który z pewnością się pojawi: Każdy swój rozum ma i delikwenta sprawdzić może osobiście. Racja lecz wydaje mi się że nieco trudniej nabić posty w wartościowych tematach co było by choć małym "siteczkiem" dla wątpliwych userów Wink

No cóż podejrzewam że decyzja ostateczna jeszcze nie zapadła a temat wciąż jest otwarty na sugestie Idea


RE: Off-Topic czyszczenie - Nortix - 10-04-2015 21:00

Nie jestem specem w sprawach technicznych ale czy nie dałoby się w powiadomieniach dodać opcji
"Wyłącz dal działu Off-Topic"?
A co do samego spamu, spam jest wszędzie zablokuje mu się jedną drogę rozwoju to znajdzie dwie kolejne i tak wkółko.


RE: Off-Topic czyszczenie - Admin - 11-04-2015 04:30

(10-04-2015 19:30)MrocznyKILL napisał(a):  
(10-04-2015 03:34)Admin napisał(a):  Na wstepie zaznacze ze odpisuje z egiptu wiec na biezaco nie bede odpisywal w tym temacie.
Wedlug mnie to zly pomysl bo przyniesie odwrotnosc tego co sugerujesz, jesli ktos bedzie chcial spamic lub nabijac posty to i tak to zrobi, jesli skutku nie przyniesie spam w w/w tematach offtopicu to zrobi to w tematach dotyczacych zarabiania, nawet na sile skladajac glupie nie zaslugujace na warna wpisy. Jesli ktos chce "pospamowac" zgodnie z regulaminem forum to sa to odpowiednie watki.

Nie chcesz powiadomien to nie subskrybuj offtopica i po problemie.

Trudno się z tym nie zgodzić lecz takie przyzwolenie na spam nie wydaje mi się dobrym pomysłem... spamer na tym forum nie spamuje zazwyczaj dla samego spamu lecz po to by odblokować opcje dla pełnoprawnego członka forum (opcje głównie biznesowe Wink ). Nie wydaje mi się aby taki ktoś był dobrym materiałem na pełnoprawnego członka tylko kłopoty wróży. Od razu odpowiem na argument który z pewnością się pojawi: Każdy swój rozum ma i delikwenta sprawdzić może osobiście. Racja lecz wydaje mi się że nieco trudniej nabić posty w wartościowych tematach co było by choć małym "siteczkiem" dla wątpliwych userów Wink

No cóż podejrzewam że decyzja ostateczna jeszcze nie zapadła a temat wciąż jest otwarty na sugestie Idea
Wyolbrzymiasz conajmniej jakby tych tematów z pseudoforumowymi grami było kilkadzieścia... a jest ich tylko garstka. Spamerów bazujących na offtopie bardzo łatwo namierzamy bo widać jak na dłoni kto pisze na siłę i w jakim interwale i ani myślę zmieniać tej funkcji gdyż ułatwia to nam jakąkolwiek weryfikacje, a sama twoja sugestia i tak nic dobrego by nie przyniosła.

(10-04-2015 21:00)Nortix napisał(a):  A co do samego spamu, spam jest wszędzie zablokuje mu się jedną drogę rozwoju to znajdzie dwie kolejne i tak wkółko.

I masz 100 procentową rację Nortix. Smile