Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forum Gold - problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Forum Gold - problem (/Temat-Forum-Gold-problem-111995)



Forum Gold - problem - ziolo1945 - 08-04-2015 16:07

Witam wszystkich. Wysłałem dzisiaj SMS'a w celu doładowania konta 220 Forum Gold, niestety pomimo smsa zwrotnego z gratulacjami i informacją, że zamówiłem gold, to doładowania konta nie ma. W czym może być problem? Admin chyba obecnie jest niedostępny. Czy jest osoba, która podczas jego nieobecności go zastępuje?


RE: Forum Gold - problem - Admin - 10-04-2015 04:09

W czym problem? Prawdopodobnie w twoim geniuszu, skoro wysylasz wiadomosc wedlug wzoru czyli AF.220.NickNaForum pomimo instrukcji to nie ma co sie dziwic. Jesli dalej nie zrozumiales to powiem wprost - powinines wpisac swoj nick z forum. FG dodalem do konta.


RE: Forum Gold - problem - Kurus92 - 14-04-2015 17:55

Mam to co kolega,lecz poprawnie wypełniłem smsa Cool Bodajże wczoraj sobie zamówiłem 220 FG,dostałem sms a FG nie mam.


RE: Forum Gold - problem - ziolo1945 - 14-04-2015 18:13

Szanowny Adminie, otóż uwierz, że SMS'a wysłałem prawidłowo. Przypadek kolegi wyżej potwierdza, że jest jakiś problem. Wydaje mi się, że obraza mojej osoby była nie na miejscu. Smile


RE: Forum Gold - problem - Kurus92 - 14-04-2015 21:58

Ja już mam dodane,dzięki Wink Nie ma co się spinać,czasem tak się dzieje bo słyszałem od innych Wink Pozdro!


RE: Forum Gold - problem - Admin - 15-04-2015 18:00

(14-04-2015 18:13)ziolo1945 napisał(a):  Szanowny Adminie, otóż uwierz, że SMS'a wysłałem prawidłowo. Przypadek kolegi wyżej potwierdza, że jest jakiś problem. Wydaje mi się, że obraza mojej osoby była nie na miejscu. Smile

Mylisz się, przypadek kolegi powyżej nie ma nic wspólnego z twoim - każdy czeka do 24h na przyznanie FG smsowych zdalnie jednak automatycznie, informowanie Nas nie jest konieczne, no chyba że ktoś jest Geniuszem Tongue

Oczywiście smsa wysłałeś poprawnie tyle że doładowałeś konto użytkownikowi o nicku "NickNaForum" - i tu tkwi geniusz Idea


RE: Forum Gold - problem - ziolo1945 - 15-04-2015 18:18

Szanowny Adminie, no błagam Cię... Mam przed sobą tego SMS'a i widzę co wysłałem. Nie jestem aż tak głupi, żeby nie zrozumieć prostego polecenia. Naprawdę nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że wysłałem SMS'a wpisując "NickNaForum", bo wysłałem SMS'a poprawnie. Chętnie prześlę zrzut ekranu, ponieważ obrażanie mnie jest naprawdę bezpodstawne.


RE: Forum Gold - problem - Admin - 16-04-2015 08:27

Nie obraziłem Cie ani razu, po prostu jedyny sms który nie był obsłużony w tym czasie został wysłany dla użytkownika "NickNaForum". Dodałem Ci FG wyłącznie gdyż byłem przekonany że należy do Ciebie.


RE: Forum Gold - problem - ziolo1945 - 16-04-2015 09:04

Rozumiem. Gwarantuje mimo wszystko, że treść SMS'a była prawidłowa. Przyznaję jednak, że o 24 godzinach nie wiedziałem, i tu faktycznie jest mój błąd. Smile