Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ukradzione konto PM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Ukradzione konto PM (/Temat-Ukradzione-konto-PM-111962)



Ukradzione konto PM - Izythor - 07-04-2015 21:34

Witam
Chcę wejść w zwoje konto na PM i wyskakuje błąd, że błędne jest ID lub Password. Klikam na "zapomniałem ID" i normalnie przychodzi na maila to samo co wcześniej wpisywałem. Dalej "zapomniałem hasła" i do wypełnienia jest formularz w którym powinien przyjść kod na sms, bo trzeba tam podać nr telefonu. Niestety żaden sms nie przychodzi. Pisałem do supportu i jedyne co odpowiedzieli, to to, że mam spróbować wpisać inny numer, próbowałem, ale dalej to samo.
Najciekawsze w tej sytuacji jest to, że nikt fizycznie nie ukradł mi danych, nikt nie mógł ich znać, to jest pewne. Czy więc możliwa jest kradzież przez internet? Nie wiem co mam zrobić i proszę o jakieś rady, pomoc. Sad


RE: Ukradzione konto PM - Izythor - 09-04-2015 20:23

Zwracam się z prośbą, aby ktoś udostępnił mi numer telefonu, np. po weryfikacji sms z facebooka albo aktualny. Wiem że to bardzo duża prośba, ale mam nadzieję, że ktoś się znajdzie. Chodzi o to że ja wpiszę ten numer tu:

[Obrazek: Screenshot_1.jpg]

Na ten numer przyjdzie jakiś kod i ktoś mi go prześle abym mógł przeprowadzić tą weryfikację. Proszę o jakąkolwiek pomoc. Liczę na uczciwość.


RE: Ukradzione konto PM - Adriano42 - 09-04-2015 20:32

Pisz na GG do mnie: 52053855