Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pobieranie z youtube i wrzucanie filmów masowo, przydatne pod PPI. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Pobieranie z youtube i wrzucanie filmów masowo, przydatne pod PPI. (/Temat-Pobieranie-z-youtube-i-wrzucanie-filmow-masowo-przydatne-pod-PPI-111827)

Strony: 1 2 3 4


RE: Pobieranie z youtube i wrzucanie filmów masowo, przydatne pod PPI. - RedZZueR - 08-04-2015 21:10

Właśnie dziś myślałem sobie o takim programie, że fajnie by było coś takiego mieć! :v Super jest Big Grin


RE: Pobieranie z youtube i wrzucanie filmów masowo, przydatne pod PPI. - Kondziozwykopu - 13-04-2015 17:55

Dzięki wielkie! Program bardzo się przydaje! Lol

Jest jednak pewien problem. Dla przykładu: wrzucam 20 filmów i w programie żadnych błędów - teoretycznie wszystkie się zuploadowały. Wchodzę na kanał na YT i jest tylko 16 filmów - gdzie pozostałe 4?
Gdy wrzucam większą ilość filmów jest analogicznie - zawsze kilku filmów brakuje.. Gdzie tkwi problem?


RE: Pobieranie z youtube i wrzucanie filmów masowo, przydatne pod PPI. - Niman - 15-04-2015 19:22

Spadłeś mi z nieba z tym programem


RE: Pobieranie z youtube i wrzucanie filmów masowo, przydatne pod PPI. - matimus - 16-04-2015 19:33

(13-04-2015 17:55)Kondziozwykopu napisał(a):  Dzięki wielkie! Program bardzo się przydaje! Lol

Jest jednak pewien problem. Dla przykładu: wrzucam 20 filmów i w programie żadnych błędów - teoretycznie wszystkie się zuploadowały. Wchodzę na kanał na YT i jest tylko 16 filmów - gdzie pozostałe 4?
Gdy wrzucam większą ilość filmów jest analogicznie - zawsze kilku filmów brakuje.. Gdzie tkwi problem?

Przetwarzają się jeszcze, poczekaj 5 minut.


RE: Pobieranie z youtube i wrzucanie filmów masowo, przydatne pod PPI. - aktez22 - 16-04-2015 21:55

Siema , jestem nowy powie mi ktos jak niby zarabia sie na downloadzie i upload filmików?


RE: Pobieranie z youtube i wrzucanie filmów masowo, przydatne pod PPI. - Flejva - 19-04-2015 15:17

Czyli te sciagniete filmiki mozna edytowac tak?
Zna sie ktos troche na edytowaniu i chciałby pomoc , nie wiele trzeba pomocy ;d


RE: Pobieranie z youtube i wrzucanie filmów masowo, przydatne pod PPI. - Money. - 19-04-2015 15:25

(19-04-2015 15:17)Flejva napisał(a):  Czyli te sciagniete filmiki mozna edytowac tak?
Zna sie ktos troche na edytowaniu i chciałby pomoc , nie wiele trzeba pomocy ;d

Program do edytowania i jazda Wink Łatwo je ogarnąć, polecam dla zielonych Camtasia Studio 8.


RE: Pobieranie z youtube i wrzucanie filmów masowo, przydatne pod PPI. - SzalonyGuziec - 19-04-2015 15:53

Po wrzuceniu filmiku został mi in usunięty po jakichś 2min... Jak zabezpieczyć filmy przed usunięciem? (dotyczył on hacków do CS:GO i w opisie był link do PPI)


RE: Pobieranie z youtube i wrzucanie filmów masowo, przydatne pod PPI. - Flejva - 19-04-2015 18:14

nie dodawaj linków do PPI , downloadu etc , dodaj link do bloga do najwyzej , pewnie ktos zgłosił albo cos wrzuciles do opisu nie odpowiedniego.


RE: Pobieranie z youtube i wrzucanie filmów masowo, przydatne pod PPI. - szeldo123 - 19-04-2015 18:26

program git ale zrobilem to bezmyslnie bo dodalem od razu link do direct downloadu i zapewne mam juz filmiki skasowane ale wpadlo 0,07$ Tongue