Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Karta Kodów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Karta Kodów (/Temat-Karta-Kodow-111762)



Karta Kodów - SureQ - 04-04-2015 23:39

Witam,


Mam konto w PKO BP , zgubiłem karte kodów , miałem do zdrapania jeszcze z 10. Ale za to mam zapasową...nie używaną . Czy moge ją jakoś aktywować ? Nie mając tamtej starej ?


RE: Karta Kodów - Pumba* - 05-04-2015 00:17

Skopiowane z pkobp

"Zgubiłem kartę kodów jednorazowych, co powinienem zrobić?
Niezwłocznie zablokuj zagubioną kartę kodów. Możesz to zrobić w prosty sposób, korzystając z serwisu internetowego lub kontaktując się z konsultantem serwisu telefonicznego. Kolejną kartę możesz zamówić samodzielnie w serwisie internetowym (po zalogowaniu) lub za pośrednictwem konsultanta serwisu telefonicznego (po zalogowaniu). Nową kartę kodów aktywujesz tylko w trakcie rozmowy z konsultantem (nie posiadasz bowiem żadnego kodu z poprzedniej karty kodów)."


RE: Karta Kodów - SureQ - 05-04-2015 00:26

W święta konsultanci nie pracują ?


RE: Karta Kodów - Ragnar - 05-04-2015 00:32

Myślę, że tak.
A jak nie konsultanci to voice robot, który poprostu będzie Ci coś tam mówił i weryfikował Twoje dane o które Cie zapyta Smile


RE: Karta Kodów - SureQ - 05-04-2015 00:37

PKO BP ma coś takiego jak voice robot ? Nie sondze


RE: Karta Kodów - Ragnar - 05-04-2015 00:40

"Serwis telefoniczny daje możliwość samodzielnego wykonywania niektórych operacji za pomocą klawiatury telefonu lub skorzystania z pomocy konsultanta, który przyjmie dyspozycje i udzieli niezbędnych informacji."

@ EDIT CO DO KARTY KODÓW
"...Nową kartę kodów aktywujesz tylko w trakcie rozmowy z konsultantem" - sorry za wprowadznie w bład, przyzwyczajony do mbanu i ing jestem ;p