Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Licznik odsłon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Licznik odsłon (/Temat-Licznik-odslon-111746)

Strony: 1 2


Licznik odsłon - dyzia - 04-04-2015 18:08

Siemka.
Przeniosłam bloga na Wordpressa. Chciałabym dodać do niego licznik odsłon każdego wpisu, ale taki, żeby ten licznik był normalnie widoczny przy każdym z wpisów [dostępny dla każdego, nie tylko dla mnie w kokpicie]. Oczywiście jeśli jest taka możliwość to chciałabym, aby ten licznik zliczał tylko UNIKALNE odsłony czyt. żeby nie naliczał mi odsłon przy każdym odświeżeniu strony lub żeby nie zliczał MOICH odsłon. Trochę opisałam to w zagmatwany sposób Big Grin
Kompletnie wordpressa jeszcze nie ogarniam, więc będę wdzięczna za wszelakie porady jak tego typu efekt ogarnąć, bo jeśli nie Wy, to czeka mnie klęska Smile


RE: Licznik odsłon - mordimer12 - 05-04-2015 23:03

page view count <- wtyczka


RE: Licznik odsłon - dyzia - 05-04-2015 23:22

Niestety w tym kontekście, w którym mi potrzebne te odsłony wtyczka ta się nie sprawdza, ale reput leci, bo jak nie znajdę nic lepszego to postaram się z nią zbratać, dzięki Smile


RE: Licznik odsłon - dyzia - 20-04-2015 00:47

Naprawdę nikt nie ma pomysłu jak wstawić zwykły prosty licznik odsłon PRZY WPISACH? Nie gdzieś w cholerę na dole stron, czy inne cuda na kiju. Widziane zaraz przy liczbie komentarzy napis "<liczba wyświetleń> odsłon". Czy jest ktoś, kto może mi pomóc to rozkminić? Za licznik UNIKALNYCH odsłon zapłacę.

Edit: Ewentualnie za licznik, który wyeliminuje moje wyświetlenia wpisu, ale z racji tego, że mam dynamiczne IP to raczej łatwiej jest znaleźć chyba licznik, który będzie odrzucał powtarzające się IP w wyświetleniach. Nie mam pojęcia jak to rozwiązać.


RE: Licznik odsłon - Madara Uchiha - 21-04-2015 18:57

ja ci mogę w kodzie pogrzebać (w sumie nie tylko w kodzie Tongue) i zrobić do każdego postu wyśw. gdzieś z boku, ale może spróbuj tego: https://wordpress.org/plugins/unique-post-view-conter/ ,tak wiem jak wam dobrze zrobić Smile


RE: Licznik odsłon - dyzia - 03-05-2015 01:29

Niestety ta wtyczka nie działa, więc chyba nie umiesz zrobić nam kobietom dobrze Sad


RE: Licznik odsłon - Madara Uchiha - 05-05-2015 11:39

Bym ci zrobił ale nie mam czasu,a co do wtyczki to jak nie umie się obsługiwać to większość rzeczy nie działa, trochę techniki i człowiek się gubi, poczytaj zakładkę instalacji w kodzie wystarczy dodać <?php unique_views(get_the_ID()); ?> , umiem zrobić dobrze to ty sama sobie źle robisz Tongue Dodatkowo podpowiem że trzeba to dodać w kodzie szablonu gdzie jest odpowiedzialny za wyświetlanie postu, w miejscu które ci będzie odpowiadało wizualnie,


RE: Licznik odsłon - dyzia - 05-05-2015 23:12

Nie no tak serio to sypie mi się całkiem nowa aktualizacja wordpressa lub szablonu [jeszcze nie doszli]. I cały blog się posypał w tym samym czasie co walczyłam z tą wtyczką, więc na przekór ją wywaliłam Big Grin Spróbuję się jeszcze pobawić, dzięki Smile


RE: Licznik odsłon - Madara Uchiha - 06-05-2015 10:10

(05-05-2015 23:12)dyzia napisał(a):  Nie no tak serio to sypie mi się całkiem nowa aktualizacja wordpressa lub szablonu [jeszcze nie doszli]. I cały blog się posypał w tym samym czasie co walczyłam z tą wtyczką, więc na przekór ją wywaliłam Big Grin Spróbuję się jeszcze pobawić, dzięki Smile

Zawsze jak są aktualizacje może się posypać coś (lepiej nie aktualizować), wtyczka powinna zadziałać wiem bo próbowałem Smile


RE: Licznik odsłon - prawego - 07-05-2015 13:06

Korzystaj z Analytics, tam sobie wszystko sprawdzisz Wink