Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami (/Temat-Zarobic-a-sie-nie-narobic-Dziennik-pracy-z-subami-111727)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Pitek236 - 01-05-2015 11:43

Ja czytam cały czas Tongue Gratuluje osiągnięcia celu. I cały czas progres oby Big Grin


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Eliteman - 01-05-2015 12:04

Dzięki dzięki Big Grin czyli jednak ktoś to czyta Jerk

Jeżeli w weekend się przyłoże mocno to myślę, że powinno być dobrze Smile dziś już 6 leadów więc może jakiś rekordzik Jerk Progres jest w miarę niezły, patrząc przez pryzmat ostatnich 2 miesięcy kiedy zaczynałem od kwot 200/300 na miesiąc a tu już 1k to nie jest źle Smile

A mówią, że facebook wypalony na maksa Jerk


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Pitek236 - 01-05-2015 12:14

Sam wszystkie moje pieniądze z facebooka mam, i ciągle zarabiam Smile


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Eliteman - 01-05-2015 12:18

No więc jak widać da się Smile muszę zwiększyć ilość grup bo mam tylko po 50 na dwóch kontach i tym obecnie operuje


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - prelude - 01-05-2015 12:20

nieźle, nieźleSmile i nie martw sięTongue czytają ludzieWink


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - adios123 - 01-05-2015 13:07

Czytam, czytam. Pracuj dalej. Smile


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Eliteman - 01-05-2015 16:38

No i wykrakałem, konta padły i zostałem z niczym Big Grin

trzeba będzie zakupić, problem w tym, że nie ma na koncie nic, sama gotówka więc dopiero po weekendzie coś zdziałam, a miało być tak pięknie Big Grin

mimo to dziś 90zł wpadło, może jeszcze coś wykombinuje, żeby pierwszy raz przekroczyć stówkę, oby!


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - Eliteman - 01-05-2015 23:18

Do końca dnia udało się coś wykombinować na jednym koncie i 3 grupach i rekord pobity !
[Obrazek: EYJ2E96.jpg]

Mimo to nie jestem do końca zadowolony z tego dnia bo konta padły, jutro trzeba będzie robić nowe i wszystkie grupy dodawać od nowa i wiadomo, że posty udostępnione przez moje konta po blokadzie zniknęły i już automatu nie będzie, chyba, że z tego jednego konta Big Grin

Cieszy fakt, że na fanpejdżu urosło prawie 400 fanów bez większego zaangażowania.

Co dziś zrobiłem? Spam, spam, spam aż do blokad kont, później również mały spam ale w inny sposób co dało i tak 7 leadów więc bez tragedii.

CEL NA MAJ: 126.70zł/1200zł


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - patryk0407 - 02-05-2015 21:26

@Eliteman gratuluje Smile Czyżbyś miał viralkę? Bo skuteczność mała ale w ciul wizyt Smile


RE: Zarobić a się nie narobić... Dziennik pracy z subami - rekki - 02-05-2015 21:42

@up Ja mam niższą konwersję, a sporo więcej wizyt, mimo że nie używam viralki, więc nie musi tak być, jak piszeszWink