Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powiekszenie stawki za leada w Leadmore - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Powiekszenie stawki za leada w Leadmore (/Temat-Powiekszenie-stawki-za-leada-w-Leadmore-111717)



Powiekszenie stawki za leada w Leadmore - explrlz - 04-04-2015 11:53

Czy istnieje mozliwosc powiekszenia stawki ? Jeżeli tak to ile trzeba dziennie generowac leadów?


RE: Powiekszenie stawki za leada w Leadmore - Majka - 04-04-2015 11:57

(04-04-2015 11:53)explrlz napisał(a):  Czy istnieje mozliwosc powiekszenia stawki ? Jeżeli tak to ile trzeba dziennie generowac leadów?

Musisz pisać do p. Arka meilowo (pisz najlepiej przez kontakt) prośbę o podwyższenie stawki. Każdą prośbę pewnie rozpatrzy indywidualnie. Nie liczy się tylko ilość ale też jakość leadów.


RE: Powiekszenie stawki za leada w Leadmore - explrlz - 04-04-2015 12:00

@[Majka] Ty zarabiasz na LeadMore?


RE: Powiekszenie stawki za leada w Leadmore - aero2 - 04-04-2015 12:02

Z tego co wiem trzeba generować tysiące leadów żeby otrzymać podwyższenie stawki.


RE: Powiekszenie stawki za leada w Leadmore - explrlz - 04-04-2015 12:03

Uuu to nie mam nawet się ci zgłaszać Wink dzięki wielkie za odpowiedz! Temat do kosza Wink


RE: Powiekszenie stawki za leada w Leadmore - Demizit - 04-04-2015 12:39

Pierwsze podwyższenie stawki P. Arek zazwyczaj przyznaje po wygenerowaniu 200 leadów, ale też nie zawsze, bo ważna jest jakość. Można mieć i 5 tysięcy leadów ze słabą jakością i stawkę taką jak na początku ;p Ogółem najważniejsza jest jakość :')


RE: Powiekszenie stawki za leada w Leadmore - jagan - 04-04-2015 12:54

(04-04-2015 12:02)aero2 napisał(a):  Z tego co wiem trzeba generować tysiące leadów żeby otrzymać podwyższenie stawki.

Żadne tysiące .. pierwszy pułap 100-200 leadów i można śmiało prosić o podwyżkę, zależne to oczywiście od jakości, nie od ilości lecz taka ilość zdobytych rejestracji pozwala na prośbę podwyżki Wink


RE: Powiekszenie stawki za leada w Leadmore - piciaszek - 05-04-2015 09:32

Ja miałem nieco ponad 150 leadów na FreeBiz i otrzymałem 1.50 zł podwyżki. Tak jak poprzednicy powiedzieli, liczy się to czy ludzie się wypisują z subskrypcji czy też nie. Smile