Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Isay - płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Isay - płatne ankiety (/Temat-Isay-platne-ankiety-111622)

Strony: 1 2


RE: i-Say - wypełniaj ankiety i zarabiaj! - cezar78 - 20-04-2020 17:30

50 przez pół roku? Troche słabo ale spróbuje na poleconych zarabiać


RE: Isay - płatne ankiety - lylumapuszka - 24-02-2024 11:41

Muszę pochwalić ten serwis ankietowy. Ankiet pojawia się naprawdę sporo. Jedyny mankament jest taki, że koniecznie trzeba regularnie wchodzić na ich stronę WWW, aby sprawdzić czy jest nowa ankieta (powiadomienia o nowych ankietach od nich bardzo rzadko do mnie trafiają).

Ja akurat wymieniam regularnie nagrody na bony do Amazon po 10 zł, w ciągu miesiąca trochę się tego nazbierało. Dzięki systematycznemu odwiedzaniu ich strony WWW, na jeden bon udało mi się zapracować ... w jeden dzień.

Ankiety są naprawdę dosyć dobrze punktowane. I zauważyłem, że im częściej wypełnia się ankiety (po regularnym wchodzeniu na ich stronę WWW), to tym częściej pojawią się coraz to lepsze ankiety (tj. lepiej punktowane przy niezbyt wielkim poświęceniu czasu na ich wypełnienie).

I jeden duży plus u mnie zyskali. Jedna z dłuższych ankiet, po pewnym czasie się "wysypała" (nieustannie pojawiał się komunikat o jakimś błędzie). Wysłałem zgłoszeniem do obsługi technicznej wraz z zrzutami ekranu, kilka dni później otrzymałem info o otrzymaniu dodatkowej ilości pkt. w ramach rekompensaty za błąd, który wystąpił.


RE: Isay - płatne ankiety - Krakersik - 24-02-2024 12:37

Tez popieram - jeden z najlepszych portali z ankietami. Duza ilosc, latwosc weryfikacji i spoko nagrody
Polecam smialo Wink


RE: Isay - płatne ankiety - lylumapuszka - 27-02-2024 22:32

Ciągle mnie pozytywnie zaskakują. W 2 dni 5 ankiet, łącznie poświęconego czasu ok. 40 minut - udało się zrealizować 2 wypłaty (Amazon po 10 PLN).