Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stream w 2 językach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Stream w 2 językach (/Temat-Stream-w-2-jezykach-111508)



Stream w 2 językach - Voldir - 01-04-2015 17:53

Chciałbym zapytać Was o opinię. Domena była by postawiona w języku polskim http://polskanazwa.pl - Tutaj jest Moje pytanie. Czy mogę polskie wydarzenia sportowe pisać w języku polskim a np. jakiś sport streamowany pod USA w języku angielskim? Taka mieszanka na stronie? Ma to sens? Seo głównie pod PL na razie a konkretne video, było by reklamowane w konkretnym miejscu, choć pewnie przez dobre SEO posta w języku eng, też byłby widoczny w google. Czy google robi jakieś problemy w związku z czymś takim? Czy nie narobię sobie "gorzej" przez taki zabieg? Nie chcę brać drugiej domeny z końcówką .com bo nie wiem czy to wypali w ogóle i stąd Moje pytanie Smile


RE: Stream w 2 językach - feellove - 02-04-2015 08:43

Moim zdaniem taki miszmasz jezykowy sie nie sprawdzi...


RE: Stream w 2 językach - dorabiajonline - 02-04-2015 09:25

"Czy mogę polskie wydarzenia sportowe pisać w języku polskim a np. jakiś sport streamowany pod USA w języku angielskim?" - jakbyś te wydarzenia pisał w obu językach prowadził + stream znalazł też po pl to ok. Są do tego wtyczki np. w Wordpressie. Przełączniki języków są spoko. Ale tak jak piszesz jedna rzecz inna po pl, druga inna w eng - dla mnie byłoby to niezrozumiałe i jakieś dziwne.


RE: Stream w 2 językach - Lejston - 02-04-2015 14:12

Byłoby ok, ale z domeną .com, zagraniczni jakoś nie lubią .pl Wink


RE: Stream w 2 językach - Voldir - 02-04-2015 14:12

Już dokonałem wyboru. Dzięki wszystkim za opinie. Temat do zamknięcia Smile


RE: Stream w 2 językach - dorabiajonline - 03-04-2015 10:47

Mam nadzieję, że pomogłam Smile