Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Popupy i chrome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Popupy i chrome (/Temat-Popupy-i-chrome-111446)



Popupy i chrome - nurgiel - 31-03-2015 20:49

Witam.

Popupy są bardzo dobrym źródłem dochodów. Chrome niestety jest dość wredną przeglądarką jeżeli chodzi o wyskakujące okienka. Po prostu blokuje je.
U mnie ok.60% użytkowników używa chrome'a i nie jest to przyjemne.

Ogólnie moja strona to nieduże środowisko, gdzie mogę sobie pozwolić na informowanie o wyłączeniu adblocka, ale nie mam sposobu, by skłonić userów do dodania strony do wyjątków, tym bardziej przeciętny użytkownik to leniwy użytkownik i sama instrukcja "wejdź tu, wejdź tu, kliknij to ,wpisz to" go przerasta.

Jest jakiś sposób by chrome odwalił się od takiego popups.net, albo jakiś sposób, dodanie strony do wyjątków odnośnie wyskakiwanych okienek za pomocą jednego kliku?


RE: Popupy i chrome - selfie - 31-03-2015 20:55

U mnie chrome po wyłączeniu adblocka nie blokuje popup'pów więc niestety nie nie mogę Ci pomóc :/