Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mercz - niepoważny użytkownik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Mercz - niepoważny użytkownik (/Temat-Mercz-niepowazny-uzytkownik-111445)



Mercz - niepoważny użytkownik - tidid - 31-03-2015 20:43

Witam
Posiadam parę konta na fb ze znajomymi - około 20k. Zajmuję się rekatywacją fanpage, głównie erotycznych. Zawarłem umowę z Merczem, że reaktywuję jego fanpage, a następnie sprzedam z odpowiednią marżą załączoną przeze mnie. Niestety nie mam screenów z początku naszych rozmów. Posiadam jednak wiadomości w których podał mi cenę swoich fanpage oraz wiadomości po nieudanej próbie sprzedaży.
[Obrazek: hCZG6xu.png]
Tutaj przyznaje mi admina:
[Obrazek: nc1QplB.png]
Dał mi redaktora na tych 4 fanpage (nie chcę wklejać nazw fanpage, jednak jeśli będzie potrzeba to podam)
Teraz screeny rozmów po nieudanej sprzedaży (trochę z wysłanych pousuwałem i początek nie jest kompletny):
[Obrazek: 97YkSf3.png]
[Obrazek: TdGFsIQ.png]
Z tego co pamiętam napisałem, żeby dał mu admina, bo trudno będzie się zgrać w czasie a nie chce, żeby klient czekał.
[Obrazek: 2pcWMrJ.png]
[Obrazek: ZQaaRRz.png]
[Obrazek: JaakqaG.png]
[Obrazek: hZW2csg.png]
Nie chciałem dać pierwszy pieniędzy, gdyż to ja wszystko ogarniałem - lajki, posty, kupca. A poza tym Mercz ma mniejszy staż ode mnie, a reputy za różnego rodzaju loterie Smile
[Obrazek: KWBt3Xm.png]
Po tej wiadomości przestał odpisywać...
[Obrazek: msAiAbP.png]
Próby nawiązania kontaktu nie skutkowały. Wczoraj wieczorem wszedł na forum - dokładnie 21:51 - można sprawdzić na profilu. Do tej pory nadal 0 kontaktu. Kupujący się niecierpliwi i chce wycofać ofertę.


RE: Mercz - niepoważny użytkownik - MilanFan - 31-03-2015 21:45

@[Mercz], znów o Tobie temat. Big Grin


RE: Mercz - niepoważny użytkownik - piotrekprorok - 31-03-2015 21:53

Hmmm Smile

http://zarabiam.com/Temat-Mercz-oszust-108514
http://zarabiam.com/Temat-Mercz-oszust-108730

a teraz kolejny temat o userze Mercz Smile


RE: Mercz - niepoważny użytkownik - Mercz - 01-04-2015 11:21

Hm, to jest na temat współpracy. Nic tu nie ukradłem tym bardziej - FP jest mój. To, że mnie nie było dzień, to nic nie zmienia.

Najczęściej są one spowodowane moją nieobecnością, bo najczęściej jestem na telefonie - to samo w tym temacie.
Byłem na telefonie, czekałem aż wejdę na komputer (dziś)

Gdybym chcial oszukac, to bym wzial te pieniadze i wtedy sie nie odzywal. Z telefonu nie moglem dac prawa Administratora, niestety, takze przepraszam za sytuacje tidid Wink


RE: Mercz - niepoważny użytkownik - tidid - 01-04-2015 11:49

Nigdzie nie napisałem, że nie ukradłeś Smile
Poza tym znalazłem kupca, pieniądze były jednak wycofał ofertę. Twój fanpage został reaktywowany i kto mi teraz zwróci czas poświęcony na jego reaktywację?

Po prostu jeśli robisz z kimś interesy to rób do końca a nie idziesz sobie. Pytałem o Twój PayPal bo chciałem wysłać pieniądze. Każdy był wtedy online. Nie moja wina, że nie napisałeś do niego. Jesteś po prostu niepoważny w interesach Smile


RE: Mercz - niepoważny użytkownik - Mercz - 01-04-2015 11:54

Przepraszam Cie najmocniej, nie mialem jak przyznac mu tego FP z telefonu.

Wyjaśnione, FP przyznany, kasa doszła.


RE: Mercz - niepoważny użytkownik - tidid - 01-04-2015 12:28

Sytuacja się wyjaśniła i fanpage został pomyślnie sprzedany Smile