Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chomikuj.pl - Naruszenie praw autorskich, jak to z tym jest? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Chomikuj.pl - Naruszenie praw autorskich, jak to z tym jest? (/Temat-Chomikuj-pl-Naruszenie-praw-autorskich-jak-to-z-tym-jest-111400)



Chomikuj.pl - Naruszenie praw autorskich, jak to z tym jest? - WuJeKuBa - 31-03-2015 10:37

Witam Serdecznie! Jeśli się dało plik niezgodny z regulaminem na Chomikuj.pl, to czy można ten sam plik ponownie wgrać? Nic się nie stanie? Tongue

[Obrazek: 1eYRydM.jpg]

Dajcie znać Wink


RE: Chomikuj.pl - Naruszenie praw autorskich, jak to z tym jest? - BobBudowniczy64 - 31-03-2015 10:59

Teoretycznie tak ale jak to się będzie powtarzało to mogą konto zablokować.


RE: Chomikuj.pl - Naruszenie praw autorskich, jak to z tym jest? - WuJeKuBa - 31-03-2015 12:59

OK, dzięki Wink


RE: Chomikuj.pl - Naruszenie praw autorskich, jak to z tym jest? - rachman - 02-04-2015 23:56

Z tym że jest jeszcze kwestia czy ta organizacja zajmuje się tylko kasowaniem plików czy nie odpuszcza i czy nie będzie roszczeń...
Jak złożyli do prokuratury to potrwa ale uzyskają IP itd. i się skontaktują z polubownym a jak nie pójdziesz na to to na wokandę.


RE: Chomikuj.pl - Naruszenie praw autorskich, jak to z tym jest? - MAZIK - 19-06-2015 17:55

Jak dostaja skargi o naruszeniu to wysylaja taka regułke bo to ich obowiazek - zeby mieli czyste rece . W praktyce wiadomo jak caly ten serwis dziala. Nie odpowiadaja za tresci zamieszczone przez uzytkownikow choc wiadomo ze wiekszzosc materiałów wrzuconych tam to nie legalne kopie filmow.


RE: Chomikuj.pl - Naruszenie praw autorskich, jak to z tym jest? - Mercz - 21-06-2015 14:40

Wątpię by serwis chomikuj.pl coś osobiście z tym zrobił poza usunięciem pliku.


RE: Chomikuj.pl - Naruszenie praw autorskich, jak to z tym jest? - rachman - 21-06-2015 14:47

Chomik sam nic nie zrobi bo niby na jakiej podstawie? Może a nawet musi natomiast na wezwanie odpowiednich organów podać dane np. IP, logi itd.


RE: Chomikuj.pl - Naruszenie praw autorskich, jak to z tym jest? - PaidMoney - 21-06-2015 14:59

Ja miałem chomika kiedyś 120000gb
Codziennie miałem po ok 5 wiadomości
Teraz założyłem niedawno chyba tydzień temu ok 60000gb to mi zadziej pobieraja a cżeściej dostaje te wiadomości
Użytkownicy pobrali przes ten czas z 50 mb


RE: Chomikuj.pl - Naruszenie praw autorskich, jak to z tym jest? - DeI - 22-06-2015 00:31

Chomik już od dawna jest spalony. Tam się nie da zarabiać. Zastanawiam się po co takie Massivy tam uploadują


RE: Chomikuj.pl - Naruszenie praw autorskich, jak to z tym jest? - PaidMoney - 23-06-2015 20:12

(22-06-2015 00:31)DeI napisał(a):  Chomik już od dawna jest spalony. Tam się nie da zarabiać. Zastanawiam się po co takie Massivy tam uploadują

Ja nie pisałem, że się da zarobić bo tam się nie zarabia ja jedynie
Myślałem, że ludzie będą pobierać i na górze zamieściłem reklame z trafficmonsoon
Ale nie pobieraja tak jak chciałem