Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy warto ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Czy warto ? (/Temat-Czy-warto-111381)

Strony: 1 2 3


Czy warto ? - SureQ - 30-03-2015 20:07

Witam,

Od 2 lat zarabiam na PPA, CPA itp. Zarobki nie sa kolorowe , czy lepiej bedzie się przenieść na bukmacherke ? Szybciej się zarabia ?

Czekam na wasze opinie


RE: Czy warto ? - Aiken - 30-03-2015 20:25

Powiem Ci tak, dla każdego szybko oznacza coś innego. Znam osobiście Pana który miesięcznie od lutego 2013 średnio miesięcznie wyciąga 10000 zł. Więc możesz sobie policzyć ile mu wychodziło dziennie. Prawda jest taka, że ja np jestem w stanie wyciągnąć kasę na plus tylko w przypadku gdy posiadam dużo większy budżet niż planowany zysk. Jeżeli założę sobie, że chce w miesiącu wyciągnąć 3000 to potrzebuje do tego celu około 6-8 tysięcy. Za mały budżet często powoduję "łapczywość", a z niej wynika szybka przegrana. Bardzo niewiele osób w ogóle wychodzi w bukmacherce na plus, wystarczy zobaczyć tematy tutaj czy na specjalistycznych forach i wychodzi, że prawie nikt nie zarabia. Według mnie jest to ciężki kawałek chleba w kwestii zarabiania pieniędzy, natomiast bardzo prosty bo nie wymaga absolutnie żadnego większego wysiłku. Zacznij grać za małą kasę i zobacz jak Ci to idzie. Napisałem małą kasę ponieważ granie na kartce nie ma nic wspólnego z graniem na pieniądze (dochodzi stres, chciwość), więc jak przegrasz to nie będzie Ci szkoda a zobaczysz co i jak.


RE: Czy warto ? - SureQ - 30-03-2015 20:36

Opłaca się grać na kwotach 50-100zł ?


RE: Czy warto ? - Aiken - 30-03-2015 20:49

(30-03-2015 20:36)SureQ napisał(a):  Opłaca się grać na kwotach 50-100zł ?

Co człowiek to opinia. Według mnie nie. Najlepszą techniką jest granie singli (pojedynczych spotkań) na jednym kuponie, i granie tego za większą stawkę. Przy moim systemie granie gdzie 50 to 5/10 a 100 to 10/10 zarobiłbym od dwóch dni 300 zł. Dużo stresu jak na taki zarobek. Lepiej uzbierać konkretną kasę i zaatakować ostro. Wtedy od razu zaczniesz przynosić znaczące zyski. Z drugiej strony na czymś musisz się nauczyć grać więc te 50/100 by nawet pasowało.


RE: Czy warto ? - kwenk21 - 30-03-2015 22:39

300 zł w 2 dni to mało ? Póki co w Twój wątek nie przekłada się w to co piszesz tutaj. Raz grasz taśmy, dwa w 2 dni nie zrobiłeś 300zł. Do kolegi wyżej, tak opłaca się grać za 50-100zł. Budżet też musisz mieć stabilny, ale traktuj bukmacherkę jako inwestycję, na szybko to w łeb można dostać.


RE: Czy warto ? - Damkofr - 30-03-2015 22:51

Powiem tyle że trzeba być dobrze ogarniętym w emocjach, cierpliwym, mieć pojęcie (np w jakimś sporcie), przyda się też szczęście żeby obstawiać samemu i czerpać z tego zyski jakich ty oczekujesz. Należy dodać że bukmacherka podzieliła się na 2 kategorie: obstawianie i inwestowanie Smile


RE: Czy warto ? - kwenk21 - 30-03-2015 22:57

Podzieliła się bo ludzie co raz więcej zaczynają myśleć. Wyjść poza standardy, grania Realu i Barcy oraz zrozumienia co to jest valuebet daje dużo.


RE: Czy warto ? - Aiken - 30-03-2015 23:08

(30-03-2015 22:39)kwenk21 napisał(a):  300 zł w 2 dni to mało ? Póki co w Twój wątek nie przekłada się w to co piszesz tutaj. Raz grasz taśmy, dwa w 2 dni nie zrobiłeś 300zł. Do kolegi wyżej, tak opłaca się grać za 50-100zł. Budżet też musisz mieć stabilny, ale traktuj bukmacherkę jako inwestycję, na szybko to w łeb można dostać.

1. 300 w dwa dni na bukmacherce to mało.
2. W wątku zarobiłem po 4 kuponach ponad 13 jednostek. W układzie kolegi gdzie 1j=10 zł wygrałbym 130 zł. A to był przykład, u mnie 1 jednostka to więcej niż 10 zł.
3. Gdzie Ty widzisz u mnie taśmy kolego? Gram single, duble i triple, absolutnie nie ma ani jednej taśmy u mnie w temacie.


RE: Czy warto ? - Damkofr - 30-03-2015 23:11

Co z tego ze zrobiłeś 13jednostek jak zaraz możesz być na 0 Lol
To jest bukmacherka i zawsze po pewnym czasie przychodzi gorsza passa.


RE: Czy warto ? - Aiken - 30-03-2015 23:14

(30-03-2015 23:11)Damkofr napisał(a):  Co z tego ze zrobiłeś 13jednostek jak zaraz możesz być na 0 Lol
To jest bukmacherka i zawsze po pewnym czasie przychodzi gorsza passa.

Ale, że o co Ci teraz chodzi? Odpowiedziałem tylko na post kwenka21.