Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pitek236 - oszust! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Pitek236 - oszust! (/Temat-Pitek236-oszust-111355)

Strony: 1 2


Pitek236 - oszust! - TOMEK94 - 30-03-2015 15:37

Witam, napisał do mnie dzisiaj jegomość o nicku @[Pitek236] i zapytał czy mam na sprzedaż jakąś niszę/poradnik. Jak zwał tak zwał.
Stwierdziłem, że forumowicz od roku 2012 sporo postów na forum, reputacja OK. Czemu nie podzielić się czymś na czym zarabiałem, a już nie zarabiam. I jeszcze na tym zarobić. Oczywiście nisza jak najbardziej aktualna. I dochodowa.
Jako, że koleś nie miał gotówki, umówiliśmy się, że jako formę zapłaty przyjmiemy, pomoc w zarobieniu określonej kwoty pieniędzy, którą miał zapłacić za poradnik. (W tym przypadku umówiliśmy się na 700 zł). Kwota nie jest wzięta z kosmosu. Zwróciłaby się po jednym max 2 dniach.

Nie udostępniam screenów rozmowy dla ogółu z tego powodu, że był tam po części opisany sposób funkcjonowania mojej niszy. Oczywiście dla każdego z moderatorów chętnych ocenić i rozwiązać sprawę podeślę cały zapis rozmowy wraz z wiadomościami PW.

Jak widać to, że ktoś ma ileś set postów na forum i ileś tam punktów reputacji nie świadczy o tym, że dana osoba będzie uczciwa.

Liczę na szybkiego pernamentnego bana dla oszusta i zakończenie jego kariery na forum.
Pozdrawiam.

Edit: Dla ogółu wstawię poszczególne fragmenty rozmowy dotyczące samej transakcji. Zrobię to za dwie, trzy godziny. Na razie piszę posta na kolanie.


RE: Pitek236 - oszust! - surfer0700 - 30-03-2015 16:40

@[TOMEK94] zamieść rozmowy. Ewentualnie pozakrywaj kluczowe informacje o sposobie.


@[Pitek236] - (Ostatnia wizyta: Dzisiaj 02:48 PM) - czekam na wyjaśnienia.


RE: Pitek236 - oszust! - TOMEK94 - 30-03-2015 17:12

http://www87.zippyshare.com/v/tTcuSqlH/file.html
Jako że wrzucam jako plik daję też skan
https://www.virustotal.com/pl/url/d8b63d9ad817a033e69fe605c5f6c6cfa9d71198497e50d96e77238e71779537/analysis/1427731647/

Proszę @[surfer007]Zapis rozmowy (poukrywane kluczowe informacje) surfer Tobie na PW mogę podrzucić cały zapis oryginalnej rozmowy jeśli chcesz.

Końcówka rozmowy w wykonaniu Pitek, że nie bedzie płacił za jedno ustawienie, wyrwana z du**, nie wiem kogo próbował jeszcze w tym momencie oszukać. Otrzymał cały dokładnie opisany poradnik.

Cebula jakich mało...


RE: Pitek236 - oszust! - BobBudowniczy64 - 30-03-2015 17:42

Korzystając z okazji także chciałbym złożyć skargę na Pitek236.
Jakieś 3 misiące temu także poprosił mnie o pomoc w zarabianiu, pytał o moje metody/nisze.
Ja wzamian za pomoc chciałem jedynie rejestracji z reflinka.

Podałem mu kilka moich metod i zaraz po tym kontakt się urwał...
Z reflinka co prawda się zarejestrował, ale nigdy się z niego nie logował Undecided

Sam fakt że nawet nie podziękował jest moim zdaniem mało fair.

Screenów wiadomości niestety już nie mam. Undecided


RE: Pitek236 - oszust! - Bordo - 30-03-2015 17:58

a ja czytałem jego dziennik ... Undecided


RE: Pitek236 - oszust! - Pitek236 - 30-03-2015 18:18

Oszustwo? Prawda chciałem kupić nisze. A dostałem poradnik na którym cały czas zarabiałem, w tym zmieniona 1 rzecz :_: Na pewno nie zapłace za to coś 700zł :O


RE: Pitek236 - oszust! - Pocisk1993 - 30-03-2015 18:26

TOMEK94 co Ty wogole pierd**isz za przeproszeniem ? Tą Twoją "nisze" to ja na chat 4lead kazdemu za darmo wysylalem. Chciałeś kogos opierdolić i teraz płaczesz ze sie nie dal ? No wybacz Smile
Sprzedajac nisze pisales ze zarabiasz na niej i podałeś zdjecie z zarobkow z wczoraj. teraz zakdlajac post napsiales ze jej nie uzywasz, wiec kto kogo oszukuje ? Myslisz ze ktos Ci bedzie za darmo kolego pieniadze dawal ? Jezeli ktos chce ta nisze o ktorej mowa, pisac do mnie PRIV. Kazdemu podam, za DARMO. Pozdrawiam Smile

Tomek 94 z tego co wiem za phising też jest ban. Mam tez screeny rozmow gdzie piszesz ze masz hackowane konta. Najpierw chcesz oszukac kogos na 700zł podając nisze na której cały czas podobno zarabiasz , jako dowód dajesz zdjecia a pozniej piszesz ze jej nie uzywasz. Uzywasz phisingu wiec ban to nalezy sie wylacznie dla Ciebie. Tyle z mojej strony.

(30-03-2015 17:42)BobBudowniczy64 napisał(a):  Korzystając z okazji także chciałbym złożyć skargę na Pitek236.
Jakieś 3 misiące temu także poprosił mnie o pomoc w zarabianiu, pytał o moje metody/nisze.
Ja wzamian za pomoc chciałem jedynie rejestracji z reflinka.

Podałem mu kilka moich metod i zaraz po tym kontakt się urwał...
Z reflinka co prawda się zarejestrował, ale nigdy się z niego nie logował Undecided

Sam fakt że nawet nie podziękował jest moim zdaniem mało fair.

Screenów wiadomości niestety już nie mam. Undecided

Jakies 3 miesiace temu jego zarobki to 400zł dziennie, wiec watpie ze prosił Cie o nisze czy cokolwiek. Chyba ze Twoje zarobki to minmum tysiac dziennie, to mozliwe ze taka sytuacja miala miejsce :>


RE: Pitek236 - oszust! - frootloops - 30-03-2015 18:43

@1993pocisk podasz tą nisze na pw.


RE: Pitek236 - oszust! - ScroX - 30-03-2015 19:00

Jak dla mnie coś tu jest nie tak.. Czyżby technika obrony na "dwóch" ?
Linia obronny też dosyć słaba i szczerze mówiąc czymś takim może bronić się każdy
Ja też kupując niszę lub poradnik mogę powiedzieć że nic nowego tam nie ma i wszystko co w nim jest zawarte nie jest dla mnie nowością.. tylko czy to koniecznie musi być prawdą ?

Kolejny Pan.. no trochę szacunku i kultury bo jednak jesteśmy na publicznym forum a nie u Ciebie na podwórku... piszesz o niszy którą dawałeś na czacie więc powinna być ogólnodostępna i dla wielu "zarobkowiczów" niczym specjalnym.. do tego piszesz że dasz każdemu tą nisze .. czyżby kolejny chwyt na proste myślenie ? tak czy siak informuję że prawdopodobnie nikt takowej niszy nie otrzymał mimo wiadomości na PW.

Dla mnie sprawa powinna być wyjaśniona w sposób następujący.. Autor tematu powinien przedstawić niszę osobie wyznaczonej przez moderatora lub jemu samemu. Który oceni czy produkt "Sprzedawany" jest ogólnodostępny bo Przecież nisze którą ktoś rozdawał za darmo nie powinna być niczym zaskakującym, bo słowa że ktoś rozdawał coś komuś za darmo lub że nie zapłaci za coś co wiedział wcześniej jest po prostu słabe bo powtarzam takimi argumentami może bronić się każdy.


RE: Pitek236 - oszust! - TOMEK94 - 30-03-2015 19:32

Osobą, która wspomniała pierwsza o pishingu był Pitek. Jeśli jeszcze potrafię czytać to napisałem, że on nie korzystałby z mojej metody na zdobywanie odbiorców, którą jest uwaga uwaga: metoda z poradnika Annki na zakładanie kont po 5 tyś znajomych, ponieważ sam mi napisał że zdobywa konta z pishingu. Wtedy potwierdziłem mu, że faktycznie jest to bardziej skuteczna metoda w tym modelu zarabiania. Bo budować zaplecze tydzień, a nakraść kont w godzinę to jest różnica w czasie. O metodzie zarobku tej którą rzekomo chciał kupić ode mnie Pitek pisałem kiedyś z @[nykkusek] i jako osoba bezstronna może potwierdzić w jaki sposób zdobywałem konta bo o tym rozmawialiśmy. To samo może potwierdzić @[Reszka] od którego kupowałem regularnie konta ze stażem aby następnie uzupełniać je znajomymi. Więc co Ty mi tu pierdzielisz o jakimś pishingu koleś. To że Twój ziomek leci po najprostszej linii oporu i kradnie konta to nie znaczy, że robi to ktoś inny.
A skoro chciał kupić ode mnie metodę to chciałem być uczciwy i dać mu wszelkie sposoby wykorzystaniu tego pomysłu. Ale to druga sprawa. Jak widać czasem nie watro być nadgorliwym.
Skryptów, viralek, Landing Page mam calutkie mnóstwo i co za to też jest ban?
Co do zarobków to nie muszę się Tobie wypowiadać co, gdzie i z kim bo w portfelu mi siedział nie bedziesz. Moje główne zarobki pochodziły z innych metod, a chwilowy strzał na tę metodę był tylko chwilową pochodną.