Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie- LeadMore początkujący - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie- LeadMore początkujący (/Temat-Zarabianie-LeadMore-poczatkujacy-111314)

Strony: 1 2 3 4 5


Zarabianie- LeadMore początkujący - scofielld - 29-03-2015 21:41

Witajcie postanowiłem I ja, moja skromna osoba, stworzyć dziennik pracy związanej z LeadMore.
Na forum jestem od nie dawna, (niechcący was odkryłem ha! chodź pewnie dobrze na tym wyjdę) zaczynałem od shorte na którym zarobiłem 21$.

Dziennik tworzę dla własnej motywacji ,obserwacji postępów (lub ich brak Sad ) oraz dla waszej uciechy.
Być może kogoś on zmotywuje ,a i być może dodatkowo ktoś mi szepnie jakaś radę lub powie co robię źle.

Cele na które chciałbym przeznaczyć pieniążki jest mnóstwo ale z tych najważniejszych to:
-Dozbieranie do pierwszego samochodu 1000zł (odłożyłem sobie dorabiając w trakcie szkoły 1,5k) [Obrazek: eb0f2af48a4e49a9df56d4589ab111f8.jpg]
-Opłaty z samochodem 500zł
-Miesięczne wydatki na przyjazdy do dziewczyny pociągiem Heart 140zł (mieszka 300km dalej)
-Jakiś garnitur na mature 450zł ( z tym na bank nie zdążę Undecided )
-Karnet siłownia 80zł
-Komputer 1300zł (Mój chodzi głośniej niż odkurzacz ,muszę wentylatory poczyścić i zakonserwować, bo inaczej niedługo odleci jak go nie przykręce Smile )

Suma sumarów wychodzi 3470zł Niektórzy mają większe dniówki pokerface (ale to ich zasługa ich ciężkiej pracy).


Poczynania:


Na Leadmore robię coś od 3 dni, założyłem facebooka mam kilka grup i rozwijam dwa fanpage.
Obecnie ,,zarabianie" polega na spamie w grupach.
Moje dotychczasowe rezultaty z 3 dni:

[Obrazek: relultat.jpg]

Cel na Kwiecień to 200złWink
Ogólnie bardzo fajne forum, pozdrawiam wszystkich dorabiających i tych którzy topią się w swoich zarobkach impreza , trzymajcie za mnie kciuki!



42,9/200zł


RE: Zarabianie- LeadMore początkujący - DawidFB - 29-03-2015 21:44

Początki trudne, ale zanim się obrócisz dniówki będą takie że hoho Big Grin


RE: Zarabianie- LeadMore początkujący - scofielld - 29-03-2015 21:52

Zawsze początki są podobno trudneWink Dzieki za motywacjeWink A Ty już długo w tym działasz? Jaka jest różnica w Twoich zarobkach z początku ,a z tych obecnych? Jeśli można wiedzieć oczywiście Smile


RE: Zarabianie- LeadMore początkujący - broofie - 29-03-2015 22:16

Uwierz mi, ze nie zawsze. Jest to stereotyp ktory krazy po forum odkad tutaj pierwszy raz zajrzalem, jednakze jak ma sie dobry pomysl i odpowiednie podejscie to nie trzeba nim podazac Wink
Powodzenia w zarabianiu. Pamietaj, ze sa inne miejsca niz facebook Wink


RE: Zarabianie- LeadMore początkujący - DawidFB - 29-03-2015 22:48

Zobacz sobie początek mojego powrotu do zarabiania: http://zarabiam.com/Temat-Powrot-do-zarabiania-108335
Moim celem było 100zł w lutym, na drugi dzień zarobiłem 127zł Jerk
Kluczem do sukcesu jest pomysł, jak masz pomysł to już 50% zadania wykonane Big Grin Chociaż do zarobków sprzed roku jeszcze mi daleko, to wierzę że dorównam im, tylko ściga mnie lenistwo Big Grin


RE: Zarabianie- LeadMore początkujący - scofielld - 30-03-2015 11:41

Wczoraj poszedłem spać o 1.30 ,przed chwilą wróciłem z rekolekcji i przez ten czas wpadł jeden lead , po raz pierwszy za 6,10zł.

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]





29.1/50


RE: Zarabianie- LeadMore początkujący - banikzabota - 30-03-2015 18:54

Powodzenia Smile


RE: Zarabianie- LeadMore początkujący - scofielld - 30-03-2015 20:33

A właśnie może ktoś mi podpowie, jak mogę wykorzystać fanpage? Żeby nie odstraszył ,a dawał regularne zarobki. Wiadomo nie duże. Co ile wstawiać jak wstawiać, co wstawiać (subs sms, shorte) ? Możecie odpowiedź tu lub na pw jak ktoś chciałby się podzielić wiedząWink W dzienniku bez zmian wciąż dzisiejszy jedyny zarobek to 6,1zł.




Dzień 5
Dzisaj nic nie robiłem, spamowałem 5 minut po czym wpadł jeden lead.
Na razie za dużo nie robię , bo mam mało czasu ze względu na naukę, ale będę starał się zwiększać stopniowo zaplecze i rezultaty.

[Obrazek: 3103.jpg]

33.7/50zł


RE: Zarabianie- LeadMore początkujący - scofielld - 01-04-2015 12:17

Dzień 6
Dzisiaj znów wróciłem ze szkoły , a tu na leadmore wpadł sobie jeden lead za 4,6zł. A jeszcze nie zdążyłem nic zrobićWink
Marzec się skończył , ustawiłem nowy cel, 200złWink Myślę ,że z niewielką tendencją rosnącą powinno się udaćWink

-Kolejny lead wpadł


[Obrazek: ldd.jpg]




42,9/200zł


RE: Zarabianie- LeadMore początkujący - ScroX - 01-04-2015 12:28

Konwersja dobra.. ale popracuj nad wejściami..
Poszukaj bardziej aktywnych grup i troszkę więcej.. bo 30 UU to zdecydowanie mało ;>