Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Legalne czy nielegalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Legalne czy nielegalne? (/Temat-Legalne-czy-nielegalne-111251)



Legalne czy nielegalne? - Aiken - 28-03-2015 20:08

Witam wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem, a zarejestrowałem się ponieważ mam do was pytanie.

Grając od wielu lat u bukmachera, wymyśliłem by stworzyć stronę na której podawałbym analizy, typy i statystyki tych typów. Wyniki mam dość niesamowite, jestem naprawdę dobry w tym co robię i jestem w stanie wygenerować stabilny zysk na poziomie 30% miesięcznie minimum.

Na początku strona byłaby darmowa by przekonać ludzi, że faktycznie mam taką skuteczność, a nie że sobie ją wymyśliłem. Posiadam już adres e-mail, szkielet strony, adres www w polskiej firmie z domeną .pl, fanpage na facebooku.

Moje pytanie brzmi:
1. Czy strona internetowa z typami nie promuje hazardu? Zgodnie z ustawą hazardową zakazane jest jakiekolwiek promowanie hazardu. Ostatnio został skazany Pan który miał na swoim facebook'u zdjęcie z ruletką.
2. Jeżeli nie promuje to rozumiem, że można bez problemu taką stronę otwierać?
3. A jeżeli promuje to w jaki sposób dają sobie radę firmy które nawet prowadzą działalność gospodarczą i robię dokładnie to co napisałem na górze?


RE: Legalne czy nielegalne? - domin_dz - 29-03-2015 14:48

Gra u zagranicznych buckmacherów jest nielegalna to po pierwsze, w Polskich możesz grać ile ci się podoba. W udostępnianiu typów nie ma nic złego, równie dobrze można je użyć u Polskiego buckmachera.


RE: Legalne czy nielegalne? - Damkofr - 30-03-2015 23:01

Gra w zagranicznych bukach jest dla władz hazardem ale gra u buków polskich (niedorastających do pięt takiemu bet365) już nie. Trochę ciszej jest ostatnio w tej sprawie. Myślę że osiągneli swój cel, czyli przestraszyli ludzi (typ ludzi którzy bez zastanowienia robią to co chcą inni bez przeanalizowania sytuacji, wystarczy lekkie zastraszenie) sporo przeszło na polskie buki i spokój. W necie tak naprawdę przez długi czas krążył jeden list który do tego bezpośrednio nie dotyczył bukmacherki tylko sprawy skarbówki. Ludzie sami nakręcali sytuacje a Kupica chwalił się nakazem który zajeb*** z forum o bukmacherce ( tak to ten jedyny nakaz który krążył po sieci) Później jakieś jednostki niby dostały wezwania z czego większość pewnie to fake albo i wszystkie. Na największym forum o bukmacherce w największym wątku w tej sprawie nikt nie chwalił się świeżymi nakazami. Za 2 lata zrobią znowu taką aukcję i znowu część ludzi trafi do polskich buków.


Legalne czy nielegalne? - Artinesse - 25-02-2018 12:17

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.