Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grupa dla właścicieli Fanpage / s4s - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Grupa dla właścicieli Fanpage / s4s (/Temat-Grupa-dla-wlascicieli-Fanpage-s4s-111152)



Grupa dla właścicieli Fanpage / s4s - MrSlasher - 27-03-2015 08:50

Witam.
Przed chwilą wpadłem na pomysł założenia grupy dla wszystkich właścicieli fanpage'y.
Tak wiem, że Mklikacz już założył taką grupę i jest ona dosyć duża ale nie wszyscy zarabiają na skracaniu, a szukałem już podobnej grupy i nie mogłem znaleźć.
Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do dołączenia i pomocy w rozbudowie tej grupki. Mam nadzieję, że dzięki temu w jakiś sposób ułatwi to nam wszystkim życie Smile

Link do grupy


RE: Grupa dla właścicieli Fanpage / s4s - kilerZbsk - 27-03-2015 12:12

Prosze o przyjęcie-Mariusz Lichowski


RE: Grupa dla właścicieli Fanpage / s4s - Dante_/ - 27-03-2015 19:15

Już jestem w tej grupie i jak dla mnie jest to dobra alternatywa dla grupy MKlikacza, ponieważ on dodaje tam tyle osoby, które korzystają z jego refów, no i po czasie jeżeli ktoś zmienił skracacz na jakiś inny, niż MKlikacz 'udostępnia' to usuwa z grupy.

@Edit
Przynajmniej tak była dobre 3 miesiące temu, ale wątpię żeby on to zmienił.


RE: Grupa dla właścicieli Fanpage / s4s - MrSlasher - 27-03-2015 21:37

No ja właśnie byłem w grupie Mklikacza, przestałem skracać, ale fanpage zostały i dalej je prowadzę. Teraz po prostu więcej czasu trzeba poświęcić na pisanie do wszystkich fanpage o udostepnianie, a poprzez grupę jest o wiele łatwiej.
Jeśli macie jakichś znajomych, którzy posiadają fanpage to proszę powysyłać im zaproszenia(ja wysyłałem wiadomości o nowej grupie dla właścicieli do różnych fanpagy). Im nas będzie więcej tym lepiej.


RE: Grupa dla właścicieli Fanpage / s4s - Izythor - 06-04-2015 22:10

Wysłałem prośbę na fb