Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 13-04-2015 18:14

Dowody będą pewnie w czwartek, bądź w środę. Nitram postanowił zostawić środki do końca miesiąca, jedna osoba poza nim także.


RE: Wspólna inwestycja - badii - 13-04-2015 20:22

też chętnie się dowiem Smile


RE: Wspólna inwestycja - overlord25 - 14-04-2015 15:02

Miałeś zamykać tematSmile


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 14-04-2015 17:25

Owszem, ale doszedłem do wniosku, że jeżeli ktoś nie chce to nie musi śledzić tematu ani też brać w min biernego udziału.


RE: Wspólna inwestycja - nitram - 14-04-2015 20:12

Cóż mogę powiedzieć @[MoveR28] przeszedł pozytywnie wszystkie etapy weryfikacji, jednak jak sam stwierdził na grenladni czy Antarktydzie i tak nikt go nie znajdzie (specyficzny humor Jerk2 ), póki co kontakt jest tak jak w temacie się przewinęło zostawiłem moją kasę do końca miesiąc wtedy będzie większy zysk. Autor projektu nie zdradza szczegółów jak to robi ale konkretny procent zysków można wyciągnąć z tego. Jak pieniądze razem z zyskami dostanę dam tutaj potwierzdenie.


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 14-04-2015 20:15

Dodam, że pozostałe osoby które zainwestowały także pozostawiły ją do końca miesiąca. Także dopiero wtedy będzie widoczna moja wypłacalność Wink

P.S na fb pisałem o Alasce Tongue


RE: Wspólna inwestycja - przemekmax - 14-04-2015 20:34

Ja również jak nitram zostawiłem do końca miesiąc, nie zawiodłem się, jest kontakt stały, na pewno wrzucę potwierdzenie, liczę na owocną dłuższą współprace Lol


RE: Wspólna inwestycja - studziak - 14-04-2015 21:31

Również zainwestowałem dzisiaj mała sumkę. Mam nadzieję, że wszystko przebiegnie sprawnie Smile


RE: Wspólna inwestycja - nitram - 15-04-2015 19:33

Z ciekawości ile łącznie MoveR28 ma naszych pieniędzy ? Wystarczy na podróż na Alaskę ?Big Grin


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 15-04-2015 20:16

Nie wystarczy. 500 zł Smile

Chociaż na samolot styknie Tongue
Jeżeli ktoś by jeszcze chciał to proszę o PW bo jutro planuję część wrzucić w jeden projekt Smile