Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - mikuss - 22-08-2015 13:29

(22-08-2015 13:24)Critical napisał(a):  Ważne że nie zwinął się z kasą. 8 tysięcy to jest trochę kasy. Weźmiesz kredyt/pożyczkę?

pewny jesteś, że nie ? bo ja na razie widzę puste gatki i 0 konkretów, oraz że biznesmena nie stać na spłatę nawet 20 zł w terminie .....


RE: Wspólna inwestycja - kariolmax - 22-08-2015 13:30

@[Critical] Jak nie zwinął się z kasą? Przecież to ociąganie jest jeszcze gorsze bo wiele osób przez to ociąga się z pójściem na policję. Będzie tylko gorzej...


RE: Wspólna inwestycja - Critical - 22-08-2015 13:36

Nie wiem panowie ja ustaliłem z nim termin. Jak go nie dotrzyma to widzimy się u Ciebie w domu @[MoveR28] Smile Trzeba dać czas w 1 dzień nie spłaci przecież 8 tysięcy.


RE: Wspólna inwestycja - wichos69 - 22-08-2015 13:43

Generalnie problem polega na tym, że każdy chce wiedzieć kiedy jest możliwa spłata zobowiązań w całości, nie grosze bo na tyle osób z tego co próbujesz wyrobić (300 zł/tydzień) będziesz nas spłacał 30 tygodni, zdajesz sobie sprawę ile to potrwa. W między czasie każdy doliczy sobie jakiś % i tak w koło Macieju.
Ja jak każdy(chyba) liczył się z możliwością tego że będą straty ale o tym się mówi konkretnie, Ty sam z tego co się orientuje nigdy o możliwości przebimbania pieniędzy nie wspominałeś.

Podpisaliśmy umowę, każda ze stron się zobowiązała, zagwarantowałeś zwrot jeśli coś pójdzie nie tak z własnego portfela, zatem posiadasz jakiekolwiek zabezpieczenie ?
Nie jestem osobą impulsywną jak jedna z osób powyżej zupełnie nie związana z temat wypowiadająca się z ramienia, no właśnie, czyjego ?

Co mnie interesuje, konkrety, na czym przewaliłeś kasę, dlaczego, czy masz jakikolwiek dochód abyśmy mogli zamknąć sprawę - ja sam nie byłem świadom że tych pieniędzy zrobiło się aż tyle - strzelałem w 2-3 tysiące ale suma ta to prawie 10 tys zł.

Albo traktujemy się poważnie i rozwiejesz wszelkie wątpliwości i wypowiesz się na temat bez pustych frazesów albo traktujmy się jak dzieci rozłóżmy Monopoly i grajmy na fikcyjne pieniądze bo prawdziwe ewidentnie nie będą tu wskazane.

I nie traktuj tego jako atak na Twoją osobę bo jesteś mi zupełnie obojętny natomiast nie chce być przyparty do muru i wejść na inną drogę, która zamknie temat w sposób jaki będzie mi odpowiadał i to nie ja będę się sprawą zajmował bo nie mam głowy do tego ani czasu. Szkoda mi osób którzy po czymś takim zrażą się do jakiegokolwiek zarządzania swoimi pieniędzmi i powierzania ich w obce ręce, a jeszcze bardziej szkoda mi osób dla których te pieniądze są, były i będą bardzo ważne.

Pozdrawiam


RE: Wspólna inwestycja - mikuss - 22-08-2015 13:49

(22-08-2015 13:43)wichos69 napisał(a):  Nie jestem osobą impulsywną jak jedna z osób powyżej zupełnie nie związana z temat wypowiadająca się z ramienia, no właśnie, czyjego ?



Pozdrawiam

na razie nie ale może dotyczyć bo czekam na odpowiedź prawnika bo noszę się z zamiarem przejęcia wierzytelności ( skup od kilku osób ich zobowiązań) pierwsze przed sądowy nakaz zapłaty z terminem ustawowym 14 dni roboczych, brak to e-sąd i komornik ale to wszystko zależy od tego jaką odpowiedź otrzymam od adwokata jak to wygląda od strony prawnej w konkretach


RE: Wspólna inwestycja - wiezaawieza - 22-08-2015 15:32

Mover, wyślij mi 300zł i będziesz miał mnie z głowy... Plecak sobie kupić chciałem do szkoły i kredki do piórnika, a tu nie mam za co ;(

@[wichos69] dobrze gada Smile Polać mu.


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 22-08-2015 16:30

Kredyt odpada, bo nie mam oficjalnej pracy i udokumentowanych dochodów.
Pożyczka, wątpię aby ktoś mi jakiejś użyczył.

(Jeżeli ktoś kto to czyta by mógł, proszę o PW, to przyśpieszy sprawę, w grę wchodzi bez najmniejszego problemu umowa).

Zgadza się w jeden dzień tego nie ogarnę.
Jutro, najpóźniej w poniedziałek, będę wiedział ile będę w stanie dziennie spłacać.


RE: Wspólna inwestycja - Majka - 22-08-2015 16:45

Ty nawet w rok tego nie ogarniesz.
Polecam każdemu w poniedziałek udać się na komisariat w swoim miejscu zamieszkania. Inaczej kasy nie odzyskacie chyba, że po 10 zł przez 20 lat.

Ps: Gdyby miał zamiar Wam oddać to on by Wam przedstawił listę z Waszymi nazwiskami i kwotą zwrotu a nie sami podajecie. Dopisujcie sobie stówki nie zauważy.


Majka 17700 zł 01.05.2015 zwrot 22200 zł + rekompensata

Rodzinie się pochwaliłeś, że masz długi?


RE: Wspólna inwestycja - marcel_kk - 22-08-2015 16:53

Kolejna pożyczka ??? beka
Wątpię aby znalazła się na tym forum osoba upośledzona umysłowo
aczkolwiek z sporym zasobem aby takowej darowizny Ci użyczyła.
Niewątpliwie dzień kiedy oszukani ( czytaj: nabici w buka) masowo uderzą
do najbliższego komisariatu policji złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa jest już blisko.

"Art. 286 ustanawia odpowiedzialność karną za przestępstwo oszustwa.
Polega ono na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym
lub cudzym poprzez wprowadzenie w błąd,
wyzyskanie błędu lub niezdolności należytego pojmowania przedsiębranego działania.
Celem działania sprawcy jest dążenie do osiągnięcia korzyści majątkowej."


RE: Wspólna inwestycja - xavi512 - 22-08-2015 17:00

Ale to nie jest ostateczna kwota. Są chyba jeszcze osoby, które inwestowały na 3 miesiące. Czekamy, aż wszyscy się zgłoszą. Myślę, że ponad 10 tyś spokojnie przekroczy.