Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - PanPrezes - 07-06-2016 08:05

Ja jak na razie również nic nie zdziałałem.


RE: Wspólna inwestycja - PanPrezes - 09-08-2016 22:55

Jakieś nowości w temacie? Big Grin


RE: Wspólna inwestycja - drynd3k - 14-08-2016 20:24

tak, moverinvestments zmienil oddzial głowny na hawaje Lol


RE: Wspólna inwestycja - kuli - 15-08-2016 17:42

Serio...?


RE: Wspólna inwestycja - mikuss - 05-09-2016 08:52

@[Kemesz] Ty żyjesz chłopie ? Przeżyłem szok jak gdzieś po pół roku zobaczyłem dzisiaj Twój post na forum.
Tak z ciekawości jak tam interesy z moverkiem ? Odzyskałeś chociaż to co wyłożyłeś mu na % dla Cb by coś ludzi spłacił czy dalej ten biznes dla Cb jest jak dla Zabłockiego na mydle Tongue?

Ktoś coś jeszcze działa, policję uruchomił czy po prostu odpuścił oszustowi ???


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 05-09-2016 08:59

Cześć, no pewnie, że żyje. Nie zniknąłem z kasą Smile Na forum rzadko zaglądam bo głównie na Fx siedzę. Ale pamiętam o was, za niedługo wrócę na forum Smile

Od Movera odzyskałem tylko to co mu pożyczyłem, poza inwestycją. To co na początku wsadziłem do interesu nadal jest nieodzyskane. Udało mi się po kilku miesiącach skontaktować z nim przez SMS, na stary numer telefonu - ale jak to było do przewidzenia, nie odzywa się od dawna.

Dla mnie jedynym rozwiązaniem, jest wynajęcie kogoś kto pojedzie tam i "porozmawia" Smile


RE: Wspólna inwestycja - Zaperr44 - 05-09-2016 20:29

Czyli wychodzi na to że od niecałych 2 lat nadal nikt z tym nic nie zrobił i mover nadal jest bez winy? Xpokerface
A przecież tylu gości było w temacie co szczekali ze lecą z tym na policję do prokuratory a on nadal się buja z waszą kasą beka


RE: Wspólna inwestycja - mikuss - 05-09-2016 20:55

(05-09-2016 20:29)Zaperr44 napisał(a):  A przecież tylu gości było w temacie co szczekali ze lecą z tym na policję do prokuratory a on nadal się buja z waszą kasą beka

Przecież moverek to uczciwy człowiek który się stara beka
Jak pisałem by się wzieli za niego w inny sposób bo nie odda kasy tylko gra na zwłokę oddając jakieś grosze na od.ierdol to mnie mało kilka osób nie zlinczowało w tym temacie i w sumie nie żal mi nawet tych osób bo sami wysłali mu kasę, sami nic z tym nie zrobili a on się pobawił pewnie dobrze za ich kasę Big Grin

Jedno mu trzeba przyznać : że na bogato poleciał, pełno tu oszustów za 20-30 zł czy za 100-200 a on około 30k zajumał więc szacun ....


RE: Wspólna inwestycja - pixel21 - 05-09-2016 20:57

A pamiętam jak ostrzegałem ludzi z 30 tematów wczesniej że zwleka z wyplata pieniędzy i żeby uważali to oskarżano mnie że kłamstwa mowie i każdy go bronił :v


RE: Wspólna inwestycja - TM heheszky - 28-09-2016 20:52

Sory, że odkopie Wam temat, ale opiszę Wam jak to wygląda ( gdy zamierzacie ściągać kasę przez policje)
Zleciłem wykonanie strony www, wszystko fajnie pięknie, koleś miał firmę, wystawił fakturę i wziął zaliczkę 1k. Oczywiście od początku nic nie zrobił tylko zwlekał.Na umowie 7 dni roboczych na wykonanie zlecenia, nastepnie chciał jeszcze 10 i 15(bo zawsze coś nie grało).Zdenerwowałem się i zażądałem zwrotu hajsu, był jak najbardziej zaaaaaa, ale odda za 20 dni bo teraz nie ma ( w umowie 2 dni na zwrot gdy coś będzie nie tak)Pojechałem na urlop, patrzę, kasy nie ma..No to śmigam do niebieskich, daje umowy, kwitek przelewu..Miły Pan na to, że bez problemu odzyskam kase gdy mam wszystko czarno na białym..Chciał po dobroci, pisze mu emaila że zgłosiła się taka i taka osoba, że chodzi o to i o to.Daje mu 7 dni na odpowiedź + kazał wysłać przed sądowe wezwanie zwrotu pieniędzy.Koleś odpisuje mu po 5 dniach, że za 14 dni kase odda ( na wezwanie nie reaguje)Policjant dzwoni i mówi, ze jeśli do konca września kasy nie odda to mam leciec do sądu.

Oczywiście wadium 350 zł, 2-3 spotkania i kolejne parte tygodni będzie w du pie.

Tak więc jeśli ktoś taką droge już wybierze to musi się uzbroić w mega cieprliwosć.Ja już walcze jakieś 2 miesiące a tu jeszcze nie ma sprawy w sądzie.

Dopóki ktoś nie wexmie się na ostro za niego to on nic sobie z tego nie zrobi i o kasie zapomnijcie, ja już raz dałem się wy... na 500 zł ale tym razem sie nie dam choćbym miał jeszcze 2 miesiące czekać.

Zatem życzę Wam cierpliwości jeśli ktoś się weźmie za niego przez drogę sądową.To, że pójdziecie na policję to nic nie oznacza, bo oni będą chcieli po dobroci, a otem to już sami wiecie jak to sie ciągnie.