Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sub SMS - co zrobić z pierwszymi pieniędzmi? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sub SMS - co zrobić z pierwszymi pieniędzmi? (/Temat-Sub-SMS-co-zrobic-z-pierwszymi-pieniedzmi-111088)

Strony: 1 2 3


Sub SMS - co zrobić z pierwszymi pieniędzmi? - Exodisss - 26-03-2015 07:19

Witajcie, jestem nowy w subach, ale na bieżąco tworze konta i mam na nich co raz więcej grup, na LeadMore uzbierałem już na pierwszą wypłatę - zamierzam zbierać do niedzieli i to wypłacić.


I w związku z tym mam zagwozdkę, nie wiem w co zainwestować zarobione pieniądze - będzie to około 100-150 zł.

Początkowo miałem taki plan:

- zakup Ninja Blastera
- zakup 5-8 kont z 50+ grupami na Facebooku
- jeśli zda egzamin i się zwróci to kupić więcej kont


Plan drugi:

- kupno 1 konta z duużym stażem, znajomymi i grupami jako matkę (do Fp)
- zakup jakiegoś/kilku Fanpage



Jesteście w stanie coś doradzić? Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc, nagradzam oczywiście reputem Smile

Pozdrawiam


RE: Sub SMS - co zrobić z pierwszymi pieniędzmi? - nitram - 26-03-2015 21:22

załóż konto bankowe : chce być bogaty
i będziesz mieć kolejne 55 zł do zainwestowania.


RE: Sub SMS - co zrobić z pierwszymi pieniędzmi? - Tidus - 26-03-2015 21:35

Jakoś ładnie wyrób te konta (znajomi, trochę grup itd), potem z triala ninjablastera sprawdź sobie ile zysku z tego będziesz miał, ile kont Ci poblokują, czy na pewno Ci się oplaca, a potem sam zdecyduj Wink


RE: Sub SMS - co zrobić z pierwszymi pieniędzmi? - Exodisss - 26-03-2015 21:49

Ninja Blastera mam licencje na 2 tygodnie, ogarnąłem sobie pewnym sposobem.


Lepiej kupić 1-3 Fanpage 10-15k czy 5-10 kont z 50+ grupami ?

(26-03-2015 21:22)nitram napisał(a):  załóż konto bankowe : chce być bogaty
i będziesz mieć kolejne 55 zł do zainwestowania.


Sorry ale refa nie będzie bo konto mam od dawna Big Grin


RE: Sub SMS - co zrobić z pierwszymi pieniędzmi? - mateusz2045 - 26-03-2015 21:53

Exodiss
Szukam sposobu na blaster powiedz jak ominales na 2 tyg


RE: Sub SMS - co zrobić z pierwszymi pieniędzmi? - Voldir - 26-03-2015 21:55

na FP masz pewną "kontrolę" nad swoimi postami a przy spamie w grupach to już tak kolorowo nie jest. Jeśli będziesz spamował nie umiejętnie to konta mogą Ci paść po 10-20 grupach.


RE: Sub SMS - co zrobić z pierwszymi pieniędzmi? - Exodisss - 26-03-2015 22:36

(26-03-2015 21:53)mateusz2045 napisał(a):  Exodiss
Szukam sposobu na blaster powiedz jak ominales na 2 tyg

Nie ma nic za darmo Smile

(26-03-2015 21:55)Voldir napisał(a):  na FP masz pewną "kontrolę" nad swoimi postami a przy spamie w grupach to już tak kolorowo nie jest. Jeśli będziesz spamował nie umiejętnie to konta mogą Ci paść po 10-20 grupach.

Padło mi dzisiaj 5 kont z wczoraj po 20-30 grup :/



Niestety co do kupna Fanpage to nie wiem czym się kierować, mogę mieć FP do odbudowy 15k za 30 zł co jest chyba dobrą ceną.

Narazie kont nie robie, skończyły mi się telefony. Na Leadmore jest 60 zł, mogę je wypłacić i coś z tego zorganizować do kolejnej wypłaty.

Nie wiem kurcze :/


RE: Sub SMS - co zrobić z pierwszymi pieniędzmi? - Exodisss - 27-03-2015 06:49

Powiedzmy na TĘ CHWILĘ do zainwestowania mam 60 zł. W najbliższym czasie pozbędę się starej karty graficznej za około 230 zł więc zawsze coś.


Czy posiadanie 2-3 Fanpage 10-20k Lajków jest w stanie zapewnić jakieś normalne zyski w połączeniu ze spamem np. z 1 czy 2 kont Fb z 80 grupami ??


Miałbym łącznie do inwestycji 250 zł, chciałbym żeby mi się to zwróciło no i fajnie żeby jeszcze coś zarobić


RE: Sub SMS - co zrobić z pierwszymi pieniędzmi? - Tomono - 27-03-2015 20:58

@[mateusz2045] Jak dalej szukasz sposobu na NB to przeczytaj to:
http://zarabiam.com/Temat-Facebook-automat-czyli-jak-usprawnic-sobie-prace-z-FB-98611

P.S. Konto po 20-30 grup to trochę mało, na forum widziałem gdzieś ofertę, za 10 zł twoje konto zostanie dodane do 200 grup. A jak nie masz już numerów na weryfikacje telefoniczną konto, to też takową można kupić za 1zł(o ile dobrze pamiętam) poszukaj na forum.


RE: Sub SMS - co zrobić z pierwszymi pieniędzmi? - Kurus92 - 27-03-2015 20:59

Zainwestuj w domenę+hosting i zrób swój landing page Wink