Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPay-prosty sposób żeby zacząć zarabiać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: MyPay-prosty sposób żeby zacząć zarabiać (/Temat-MyPay-prosty-sposob-zeby-zaczac-zarabiac-111085)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze przez neta, czyli poradnik dla początkujących. - Olszi - 05-03-2016 15:02

Wczoraj wieczorem zrobiłem trochę tej akcji i póki co jeszcze nie zaliczyło.

Ale ta akcja jak była chwilę z jakiś tydzień temu to ładnie mi zaliczało. Na cplead trzeba troche czekac z zaliczeniem


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze przez neta, czyli poradnik dla początkujących. - radek0389 - 07-03-2016 12:37

(28-02-2016 11:14)Olszi napisał(a):  Na Cplead pojawila się akcja PAN WYBIERAK za 30gr BEZ LIMITU. Można ,szurać' do woli Wink

Wiesz że z takimi akcjami robią was w jajo, jeśli chodzi o wynagrodzenie? Taka kampania "pan wybierak", w zwykłej sieci afiliacyjnej za leada otrzymujesz 10zł, a tutaj 30 gr.


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze przez neta, czyli poradnik dla początkujących. - Olszi - 11-04-2016 16:24

Rozumiem, że tam możesz ich wykonać np. 50 dziennie i zarobić 500zł? Wink

A wracając:
Na MyPay jest aktualnie pare dobrych akcji np. Pracuj CV i Alcon.

2 godzinki wczoraj i pare zl wpadlo:



[Obrazek: 2e4cef28b0b1.jpg]


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze przez neta, czyli poradnik dla początkujących. - DonWestbam - 16-04-2016 08:54

Siedząc sobie teraz w toalecie przeglądam poradniki i tutaj mi się trafiło Big Grin Ostatnio nie mam za dużo czasu na internety dlatego też nic nie robiłem jeśli chodzi o zarabianie w sieci, ale zaciekawił mnie ten twój pomysł bo te 2 godzinki wieczorem jestem w stanie poświęcić.
Jak to jest z tym zmienianiem ip ? Wykonam akcje ze swojego konta na np. mypay z przykładowych danych i prawdziwego ale lewego maila, potem zmieniam itp, tworze nowego lewego maila i znowu z tego samego konta na mypay wykonuję te akcje ? Dobrze zrozumiałem ? I na każdym z tych 4 serwisów które podałeś tak to działa ?

Dzięki za odp i oczywiście plus Wink


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze przez neta, czyli poradnik dla początkujących. - Olszi - 18-04-2016 16:42

Ogólnie to przy większości akcji musisz zmienić IP żeby akcja szybko sie ,,odnowiła'' Smile


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze przez neta, czyli poradnik dla początkujących. - DonWestbam - 22-04-2016 19:27

Siemanko szuracze Big Grin

[Obrazek: Screenshot_1.jpg]

[Obrazek: Screenshot_2.jpg]

Tak się przedstawiają moje zarobki po 4/5 dniach Big Grin

Znacie jeszcze jakieś dobre stronki z tymi akcjami ? W googlach na nic ciekawego nie trafiłem, a 2 stronki to jakoś mi tak mało, poleciał bym na ze 3 może 4.

Na po-nagrode nie mam żadnej akcji ... Na cplead jedynie heyah ale mi jej nie zaliczają to i nie robię Big Grin

Jak by ktoś miał jakieś info to z góry dzięki Big Grin
Pozdrawiam Patryk


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze przez neta, czyli poradnik dla początkujących. - Olszi - 23-04-2016 10:21

(22-04-2016 19:27)DonWestbam napisał(a):  Siemanko szuracze Big Grin

[Obrazek: Screenshot_1.jpg]

[Obrazek: Screenshot_2.jpg]

Tak się przedstawiają moje zarobki po 4/5 dniach Big Grin

Znacie jeszcze jakieś dobre stronki z tymi akcjami ? W googlach na nic ciekawego nie trafiłem, a 2 stronki to jakoś mi tak mało, poleciał bym na ze 3 może 4.

Na po-nagrode nie mam żadnej akcji ... Na cplead jedynie heyah ale mi jej nie zaliczają to i nie robię Big Grin

Jak by ktoś miał jakieś info to z góry dzięki Big Grin
Pozdrawiam Patryk

Ładny wynik Smile


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze przez neta, czyli poradnik dla początkujących. - Joker7777 - 24-04-2016 09:42

Fajnie to wygląda, ale czy mógłby ktoś wrzucić potwierdzenie przelewu z mypay ?


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze przez neta, czyli poradnik dla początkujących. - mateusz2045 - 24-04-2016 10:32

Jeżeli mam internet mobilny na kartę to jak w nim zmienić ip ? On/off ? XD


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze przez neta, czyli poradnik dla początkujących. - Olszi - 24-04-2016 10:35

(24-04-2016 09:42)Joker7777 napisał(a):  Fajnie to wygląda, ale czy mógłby ktoś wrzucić potwierdzenie przelewu z mypay ?

[Obrazek: 851504f08733.jpg]

(24-04-2016 10:32)mateusz2045 napisał(a):  Jeżeli mam internet mobilny na kartę to jak w nim zmienić ip ? On/off ? XD

Tak. Zazwyczaj działa zwykle rozlaczenie i ponowne polaczenie. W ostatecznosci reset.