Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPay-prosty sposób żeby zacząć zarabiać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: MyPay-prosty sposób żeby zacząć zarabiać (/Temat-MyPay-prosty-sposob-zeby-zaczac-zarabiac-111085)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze przez neta, czyli poradnik dla początkujących. - DonWestbam - 28-04-2016 23:13

Czy ktoś z was próbował coś działać na cplead.de ? Słyszałem że można tam używać programów do zmiany ip i nie banują.
Dostał ktoś od nich wypłatę ?

Co do MyPay, ma ktoś coś do zmiany ip na polskie za free ? CyberGhost ma niby trochę PL IP ale niestety płatny ..
I jak MYPay.de ? bo akurat pod DE mam program do zmiany IP Big Grin


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze przez neta, czyli poradnik dla początkujących. - mahuzz - 29-04-2016 16:43

Nie warto ryzykować, zarobisz szybko pieniądze i równie szybko stracisz.


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze przez neta, czyli poradnik dla początkujących. - Olszi - 29-04-2016 18:06

Co do Cplead to sam admin pisał raz na czacie, że można używać programów do zmiany IP na niemieckie...


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze przez neta, czyli poradnik dla początkujących. - AlmostDivine - 29-04-2016 20:02

Szanuje, bardzo fajny poradnik


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze przez neta, czyli poradnik dla początkujących. - DonWestbam - 30-04-2016 21:53

póki co mam sporo roboty i nie chce mi się klikać akcji, pokombinuje na tym cplead.de z hotspot shieldem, zobaczymy co z tego wyjdzie Big Grin Ale kilka akcji zrobiłem i średnio jest z zaliczanie, np. paysafe ani razu a kliknąłem z 5 akcji, te zwykłe kliki akceptują all ale te z potwierdzeniem maila ani jedno mi nie weszło

A na mypay.pl nie da rady na zmienianym ip przez program nie ?


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze przez neta, czyli poradnik dla początkujących. - Olszi - 05-05-2016 10:58

Dzisiejsza wypłata na mypay
[Obrazek: 24829abc75d6.jpg]


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze przez neta, czyli poradnik dla początkujących. - Olszi - 12-05-2016 11:27

I jeszcze jedna:
[Obrazek: 0406df20dc58.jpg]


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze przez neta, czyli poradnik dla początkujących. - Olszi - 16-05-2016 12:10

I jeszcze jedna. Tym razem z kubigo gdyż ktoś tu ostatnio pytał serwis to scam Smile

[Obrazek: 916af34838cd.jpg]


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze przez neta, czyli poradnik dla początkujących. - hubcioo9 - 16-05-2016 12:54

Kubigo, poszlo z refa Smile


RE: Zarób swoje pierwsze pieniądze przez neta, czyli poradnik dla początkujących. - Bazor - 17-05-2016 23:19

Można wiedzieć jaki zarobek dzienny można osiągnąć na tym jak również wkład czasowy, który trzeba poświęcić na tych stronach ze stałym IP ? Trochę leniwie do tego podchodzę, ale chciałbym się po prostu zorientować