Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy globalne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Programy globalne (/Temat-Programy-globalne-111079)



Programy globalne - leadmaster - 25-03-2015 20:28

Witam, chciałem zapytać czy programy, którymi można promować globalnie przynoszą jakieś zyski? Prosiłbym o wypowiedzenie się osób promujących globalnie, zarabiacie na tym chociaż 100zł dziennie?
Do globalnej promocji polecacie bardziej fejsbukowego szpiega czy programy video?

Mam zamiar wziąć się za promocję globalną tylko nie wiem czy jest to opłacalne no i jak to jest ze stawkami? Jak u nas stawka za leada to np 5zł to w Niemczech będzie to 5 euro?

edit:
I jeszcze jedna ważna dla mnie informacja czy obsługiwane są wszystkie kraje?


RE: Programy globalne - selfie - 02-04-2015 20:52

No przecież jesteś Leadmaster Tongue

Zagraniczne programy to ppa czyli ktoś musi wypełnić ofertę aby otrzymać "to coś" Jak wiemy dużo osób zarabia w ppa i na pewno większe kwoty niż 100 złotych...

Użytkownik z Niemiec ma przynajmniej kilka ofert do wyboru w zależności od tego jaką wybierze to otrzymujesz inną kwotę. Może to być 3 złote a może być 30. Automatycznie jest ona przeliczana z $ czy € na PLN.

Program jaki najlepszy to zależy od twojego trafficu.

Wszystkie kraje a przynajmniej prawie wszystkie, nie licząc pewnie jakichś Angoli czy Vanuatu Big Grin


RE: Programy globalne - nitek44 - 02-04-2015 23:46

Kilka dni temu wchodzę na HC, a tu:
Zarobiłeś kwotę 27.00 PLN w programie Fejs Podglądacz v4 - Netherlands
25-03-2015
13:26:05
Zarobiłeś kwotę 25.20 PLN w programie Fejs Podglądacz v4 - Belgium
25-03-2015
04:47:53

także odpowiedz sobie sam :p


RE: Programy globalne - Leaders - 03-04-2015 00:17

Przy okazji przypomniało się nam dziś, że do niektórych programów trzeba będzie przygotować anglojęzyczne bannerki Smile


RE: Programy globalne - dexter1234 - 03-04-2015 20:37

do nitek44 promowałeś te programy globalne na fp czy ? czy na jakiś stronach zagranicznych?


RE: Programy globalne - nitek44 - 04-04-2015 00:29

Na stronach zagranicznych, ale za dużo to się nie napromowałem, akurat te 2 leady wpadły dość przypadkowo bo mam ok. 50 wyświetleń dziennie z tego mojego "promowania" i skuteczność dość niską. No ale jak widać opcja wychodzenia poza PL może się opłacić jak najbardziej :p


RE: Programy globalne - averegen - 11-04-2015 11:02

oprocz viewera sa jeszcze inne progamy globalne?


RE: Programy globalne - selfie - 11-04-2015 11:18

(11-04-2015 11:02)averegen napisał(a):  oprocz viewera sa jeszcze inne progamy globalne?

Wszystkie programy globalne oznaczone są ikonką planety. Jeśli jakiś nie jest globalny a przydałby Ci się to możesz do nich napisać Big Grin


RE: Programy globalne - averegen - 11-04-2015 16:15

oo dzięki nie wiedziałem