Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
catshare.net - konto Premium [alternatywnie turbobit.net] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: catshare.net - konto Premium [alternatywnie turbobit.net] (/Temat-catshare-net-konto-Premium-alternatywnie-turbobit-net-111049)

Strony: 1 2


catshare.net - konto Premium [alternatywnie turbobit.net] - MistrzuSysi - 25-03-2015 11:50

Witam.
Jeśli masz konto premium w serwisie Catshare.net [turbobit.net] to ta propozycja jest do Ciebie!
[Obrazek: logo.png]

Kupując konto premium nie zawsze wykorzystuje się cały limit jaki jest na nim a więc można by to spożytkować na własny cel. Polegać to ma na tym iż każdy chętny i mający takie konto premium wrzuca przykładowo 10 plików [po xx MB kwestia dogadania się, im mniejsze tym lepiej jednak bardziej ryzykowne] podaje linki grupie która właśnie w tym wątku miałaby powstać. Zadaniem grupy jest ściągnięcie tych plików każdego uczestnika grupy i oczywiście podanie swoich.

Kalkulacje tego zrobiłem w arkuszu Google:
Link:Kalkulacje konta premium Catshare.net

Masz już konto premium?
To nic nie tracisz a warto spróbować.
Jesteś zainteresowany?

Osobiście robiłem ten projekt kilka lat temu z grupą na serwisie hotfile.com. Udało się i ładnie to szło do czasu aż nie upał serwer.



RE: catshare.net - konto Premium - zgrexs - 27-03-2015 23:03

A jak taka kalkulacja na turbobit.net wyglada ?
Mam duzo kont do turbobit.net i moglyby sie przydac :-)


RE: catshare.net - konto Premium - MistrzuSysi - 27-03-2015 23:12

tam by fajnie było bo małe pliki są liczne. Można pomyśleć i o turbobit.net tylko paczkę trzeba zebrać.


RE: catshare.net - konto Premium - luko11 - 28-03-2015 15:14

Jestem jak najbardziej za...
Tylko czy na pewno wszystkie pobrania zostaną zliczone?
Mogę udostępnić kilka-kilkanascie "pustych" plikow i sprawdzić (konto free nawet) czy każde pobranie jest zliczane - co wy na to?


RE: catshare.net - konto Premium - MistrzuSysi - 28-03-2015 15:30

jest liczone. już to sprawdziłem. Inaczej bym z takim czymś nie wychodził. Ale dzięki za chęci
Ekipę tylko trzeba zebrać


RE: catshare.net - konto Premium [alternatywnie turbobit.net] - Paweloss07 - 08-04-2015 11:12

Cześć.
Jestem zainteresowany. Miejmy nadzieję, że znajdzie się jeszcze kilkunastu chętnych do dołączenia do grupy Smile


RE: catshare.net - konto Premium [alternatywnie turbobit.net] - luko11 - 08-04-2015 12:05

Problem w tym, że ciągle jest nas za mało Sad


RE: catshare.net - konto Premium [alternatywnie turbobit.net] - MistrzuSysi - 08-04-2015 13:00

Uploaudowanie nie jest już tak na topie jak było 7 lat temu [wtedy się to udało]. Ma może ktoś kontakt do kogoś kto handluje kontami? Tak można by kontakty nabyć do grupy.


RE: catshare.net - konto Premium [alternatywnie turbobit.net] - stalker84 - 08-04-2015 21:23

Witam wszystkich,
Jeśli temat jest jeszcze aktualny, zgłaszam się na ochotnika.
Co prawda nie posiadam jeszcze kont na tych stronach, ale zawsze mogę założyć Wink


RE: catshare.net - konto Premium [alternatywnie turbobit.net] - MistrzuSysi - 09-04-2015 07:15

Dalej aktualne. To nie idzie tak szybko grupę zebrać.
Jest 5 osoba.